Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most akkor melyik? Hülye...

Most akkor melyik? Hülye vagyok vagy okos? 15/L

Figyelt kérdés

Néha olyan butának érzem magam,a vicceket egyáltalán nem értem,nem tudom értelmezni,nevetni rajta.

Sokszor többet tudok mint a felnőttek,értek a számlákhoz,az ügyvédi és rendőri szabályokhoz.

Az iq tesztem 86%-os a suliban a felméréseket 80-90%között írom meg.



2015. okt. 8. 18:50
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
56%
A következő ok arra, hogy nem vagy okos az az, hogy hajnali fél háromkor az a legfontosabb dolgod, hogy magyarázkodó választ írj a gyakori kérdéseken.
2015. okt. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
74%

A 86os iq átlag alatti.

"Az IQ értékei 81 és 90 között

Az emberek akiknek az IQ értékei 81 és 90 között van képesek kitanulni az alapiskolát és jól elhelyezkedni a kézzel végzett foglalkozásokban és tevékenységekben. Gyenge,átlagon aluli inteligenciáról van szó. A népesség 10%-át érint." [link] A teszt szerint hülye vagy. Én nem annyira hiszek az ilyen teszteknek, elég sokat kipróbáltam, mindenhol teljesen más érték jött ki. Ettől függetlenül szerintem is buta vagy. Felteszel egy kérdést, aztán mikor nem olyan válaszok jönnek amikre számítasz, sipákolsz itt össze-vissza, és mindekinek a k_rva anyját. Az egy dolog, hogy egyes válaszolók stílusa is elég proli volt, de ez nem mentség arra, hogy ilyen agresszívan és unitelligens módon reagáltad le őket.

2015. okt. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
77%

Hát.. Szerintem te teljesen elmebeteg vagy. xD


(Egyébként... nem értem, hogy miért írtad ki a kérdést, ha "le***od, amit írunk...)

2015. okt. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Már biztos az agykapacitásod 80%-os.
2015. okt. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
41%

Kedves jómagam és kedves társaim akik válaszoltatok. Mi van, ha épp valaki, akár magam, azt kérdezem, hogy ki az okosabb itt. Látom, hogy jómagam és Ti is kedves válaszolók, kivétel nélkül az "okosabb vagyok mint te" választ adjuk. Kutatási eredményekben is bizonyították, hogy az emberiség 94%-a azt gondolja, hogy okosabb mint az átlag. Tehát azt itt adott válaszok épp erre erősítenek rá.


Neked Kedves Kérdező, most a tömeggel és a 94% többséggel ellentétben megelőlegezek egy "Te Okos Vagy" választ.

Magyarázat: mind1, hogy mennyire emlékszel a tanárod válaszából, ha már felmerül a 86% IQ tesz (nem szokás így jelölni, de miért is ne lehetne divergens a gondolkozásod) - szóval azt a bizonyos Iq tesztet értelmezhetnél így is: jelentheti az emberiség 86%-ánál okosabbat is. Tehát TE vagy itt ebben a válaszlajstromban az egyedüli, aki más: A kérdező. Mi csak kerülgetjük a témát, erre a kérdésre a legjobb választ Te adhatod meg, mert mi nem ismerünk részleteket és nem is kértünk részleteket, csak kaptál leoltást és magunknak adtunk, "Jééé - stipi stopi - ennél a kérdezőnél okosabb vagyok" - Sajnos ez a szellemi fölény nem derült ki a válaszokból.


Szégyellem magam, társaim nevében is, bocsánat.

2015. okt. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
89%

Kedves 23-as!Kutatások bebizonyították,hogy az emberek több mint 90%-a mindig megmondja a tutit,azoknak akik okosnak hiszik magukat,ezzel is kompenzálják az intelligencia szintjük magasságát.Nos,ha a kérdező mellé állsz és okosnak nevezed,elmondom neked hogy a "te még annyira se tudnád megírni"vagy a "nálad biztos okosabb vagyok"nem egy értelmes emberhez való.

Ahelyett hogy inkább a mi nevünkben írsz és minket oktatsz ki,maradhattál volna az "okos enged,szamár szenved"demagógiánál.

Ezzel most megleptelek,nem is gondoltad volna hogy egy ilyen "okosnak képzelő" ember ilyen stilisztikai és definíciós szaktudással rendelkezik,pedig én egy szóval sem mondtam azt hogy okos lennék,ahogy a többiek se.

2015. okt. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!