Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most akkor melyik? Hülye...

Most akkor melyik? Hülye vagyok vagy okos? 15/L

Figyelt kérdés

Néha olyan butának érzem magam,a vicceket egyáltalán nem értem,nem tudom értelmezni,nevetni rajta.

Sokszor többet tudok mint a felnőttek,értek a számlákhoz,az ügyvédi és rendőri szabályokhoz.

Az iq tesztem 86%-os a suliban a felméréseket 80-90%között írom meg.



2015. okt. 8. 18:50
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Akkor találj egy oldalat ahol az iq eredményedet CSAK %-ban írja ki. Egyébként, szerintem a kérdező memóriája jó lehet, viszont a gyakorlati tudása használhatatlan.
2015. okt. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
54%

Lol :D Én irtam azt, hogy """egy kicsit""" butácska vagy :D

Hát ebből az utóbbi hozzászólásodból látszik, hogy neked még annyi eszed sincs, mint egy db kávéskanálnak :D Mégis mit gondoltál, az után, hogy azt hiszed, az IQ-t százalékban adják meg, majd el fogunk tőled ájulni, hogy te vagy a második Einstein? XD Egy hülye kis 3,14csa vagy, örülj, ha egyáltalán takaritónőnek felvesznek majd valami proli iskolába, mert ennyi ésszel több nem telik ki tőled :D

Most már elég kielégitő volt a válaszom? :$ Kis qrva.

2015. okt. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
73%

Ha azt vesszük, hogy a 100-as IQ az adott korcsoportban az átlagintelligencia, akkor a 86 nem kicsit átlag alatti.


Szóval igen, a teszt szerint hülye vagy.

2015. okt. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
#14 Te még annyit sem tudnál írni:D
2015. okt. 8. 20:09
 15/26 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező, nyugodj már meg és törődj bele, hogy idióta vagy XD
2015. okt. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
82%
Lassan kezdem azt hinni, hogy ez egy kamu trollkérdés. Vagy egy költő kérdés amire a kérdező nem akarja meghallani a választ.
2015. okt. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
80%

"#14 Te még annyit sem tudnál írni:D"


Húha, de megmondtad :D Mindjárt összeszégyellem magam.

2015. okt. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
DE JÖTT BÖDE!!!!
2015. okt. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
91%

Nem bántásból, de a látottak alapján egyáltalán nem tűnsz okosnak. Te kérdezted, mi csak válaszolunk. Ha fáj, hogy őszinték vagyunk, akkor ne tegyél fel ilyen kérdést.


Miért nem tűnsz okosnak?

- Aki ilyen kérdést tesz fel, mert annyira nincs képben magával és nem tudja levenni a környezete reakcióit, az már arra utal, hogy az illető az átlagnál nem okosabb.

- Sokszor többet tudsz, mint a felnőttek? Attól, hogy ezt így gondolod, még nem lesz így. 15 évesen én is tudtam rengeteg felesleges dolgot, amit a szüleim nem, ettől még nem igazán lett volna képem kijelenteni, hogy többet tudok, mint a felnőttek. Maximum tudok olyat, amit ők nem. De nem többet.

- Az, hogy megtanultál néhány dolgot, jó dolog! Hajrá és így tovább! Akkor okos leszel! De attól, hogy tudod a rendőri szabályokat, még nem leszel okosabb az átlagnál. Mindenki képes egy bizonyos lexikális tudás elsajátítására.

- Az, hogy az IQ tesztet százalékban írtad, azt mutatja, hogy pl. erről a dologról eléggé tájékozatlan vagy. Ezzel önmagában nem is lenne gond, de... Ahogy leoltottál másokat miatta, ahelyett, hogy beismerted volna, hogy tévedtél, nagyon negatív dolgokra utal. Az is, hogy képtelen voltál a neten rákeresni, hogy az IQ egyáltalán milyen értéket ad.

- Mást az őszinte véleménye miatt leseggezni, szintén primitív dolog.

- "az anyád a ku*va,nem itt kell szájhősködni,mert mindegyiknek csak a szája nagy de le**arom amit írtok!" Ez a mondat pedig... Elég mély szint. Igazából ezzel meg is válaszoltad a saját feltett kérdésed.


Remélem, azért a lepontozás után legalább megpróbálod megérteni, mit is írtam.


Ui.: BÖDE JÖTT! :DD

2015. okt. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

#21+MINDENKI

Nem azért írtam %-ot mert ilyen hülye vagyok vagy valami,suliba irattak ilyen tesztet és ott úgy mondta az egyik tanár hogy kinek hány % csak azért írtam le én is, mert így hallottam.Az hogy valaki le k*rvázik,arra írtam hogy neki a ****anyját..nem az összes többinek,de azért könnyű letámadni mert rosszul írtam valamit,de szerintem páran azért megnézték hogy miben is mérik.

2015. okt. 9. 02:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!