Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van arra igényem, hogy...

Miért van arra igényem, hogy mindig imádjak valakit?

Figyelt kérdés

Valahogy kiskorom óta igényem van arra, hogy legyen egy konkurens nő a közelemben, aki szebb nálam, gazdagabb nálam, és akit lehet isteníteni meg irigyelni.

Ha kiderül is hogy se nem szebb, se nem gazdagabb, akkor sem múlnak el valahogy ezek az érzések.


Miért?


21N


2015. okt. 7. 22:11
 1/7 anonim válasza:
Mert amig masokkal foglalkozol, addig se kell a sajat problemaidra figyelni
2015. okt. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem arra van igényem hogy folyamatosan dolgozzak valamin. Alkossak valamit vagy edzeni járjak, esetleg érdekes dolgot tanuljak legyen az hangszer vagy bármi más. Egyszerűen nekem kell hogy a nap végén úgy feküdhessek le hogy ma is jobb lettem mint tegnap, és a suli meg a meló közben gondolhassak arra hogy hazaérek akkor nekiállok annak és megint fejlődni fogok vagy alkotni valamit. Vagy agyalhassak azokon a problémákon amit ezek az extra dolgok vetnek fel. Nekem ez fontos, enélkül nagyon el tudom hagyni magam. Ilyesmi lehet nálad is. Szerintem valami példa akinél jobb szeretnél lenni vagy hozzá hasonlítani. Egy cél amiért lehet küzdeni.
2015. okt. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én is hasonló vagyok,bár én irigylem is,ami rossz érzés :S
2015. okt. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Talán érzelmileg megrekedtél abban a fázisban, amikor a kislány szerelmes lesz az apjába és féltékeny az anyjára. Ha esetleg akkoriban ért trauma az anyafigurával kapcsolatban, elhagyott, elhunyt, akkor szerintem simán lehet ez a kiváltó ok, hiszen dühös lehetsz rá, amiért elhagyott titeket, ugyanakkor abban az időben még olyan mindenhatónak is tűnt magadhoz képest.
2015. okt. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
sosem voltam szerelmes az apámba és féltékeny sem az anyámra...mekkora hülyeség ez xD
2015. okt. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utolsó! Ez nem tudatosul benned :D
2015. okt. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért mert szubmissziv vagy és vonzodsz a domináns nőkhöz!

Ennyi a magyarázat

2015. okt. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!