Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Léteznek "különc" emberek,...

Léteznek "különc" emberek, akik fel merik vállalni magukat?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok,mint a filmekben-tudom az nem a valóság,de azért mégis csak alapulnia kellett valamin.

Olyanra gondolok én,mint például az Egy különc srác feljegyzéseiben(rossz példa tudom).Ott Charlie is más és nem igazán érdekli.Meg a többiek:Mary Elizabeth,Patrick,Sam.

A válaszokat előre is köszi!



2015. okt. 6. 18:45
 1/10 adam13192 válasza:
A filmek ijesztő pszichológusok által is kivannak dolgozva, megvan adva egy célközönség, mert azért nézik sokan, mert látnak benne valamit, esetleg belegyúrják a saját valós elképzeléseikbe, de hidd ez nem jó öltet, ezért is vesznek el sokan, mert hisznek az ilyesmikben, hidd az igazi élet teljesen más :)
2015. okt. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem erre gondoltam,de köszi a válaszodat.

Azért tettem fel a kérdést,mert én is hasonló vagyok;annyi különbséggel,hogy nem merem felvállalni magam.Például én sokat szoktam az életen meg minden máson gondolkodni-filozofálni-és ezeket nagyon jó lenne elmondani egy hasonló embernek,de a korosztályombeliek ezeket a gondolatokat nem értik meg.

Bocsi "már megint kifejtettem".

2015. okt. 6. 19:40
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én kissé különc vagyok, ami abban nyilvánul meg, hogy magasról leszarom, h mások mit gondolnak rólam, meg úgy általában a legtöbb dolgot leszarom. Nagyon nyugodt, békés, típus vagyok, élvezem az életet, mindig azt csinálom, amihez kedvem van, senki nem tud kihozni a sodromból. Felőlem mondhatnak rám nagyon rosszat, meg nagyon jót is, egyik sem érdekel.
2015. okt. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Legfeljebb bambán néznek rám, amikor számukra furcsát mondok. Ebben az esetben nem igazán szoktam zavartatni magam. Van még mit tanulniuk.
2015. okt. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 ---Laura--- ***** válasza:
Én is elég kűlönc vagyokés már volt olyan aki megmondta ezt a szemembe.Eleinte nagyon bántott a dolog és megakartam változni de aztán rá jöttem hogy azért mert egy kicsit visszahúzodóbb vagyok és mert elég sok esetben más véleménnyel vagyok bizonyos dolgokról mint a korombeliek attól még felfogom vállalni önmagamat és a véleményemet is ha tetszik,ha nem.
2015. okt. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

az egy kérdésre jutó különcök száma az egekben van :D


mindenki azt hiszi, hogy Ő maga különleges, és mindneki tud találni magában olyan tulajdonságokat amire rá lehet húzni.

Nagyon sokat gondolkodsz filozofálsz. Hidd el, nagyon sokan teszik ugyanezt. Én is, de rá kell jönni, hogy azokat a dolgokat amire te rájössz, ők is tudnak csak nem rakták össze a fejükben nem fogalmazódtak meg bennük. Erre rájöttél-e már?

2015. okt. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elég sok különc ember van és elég sok fel is vállalja. Az más kérdés, hogy ez nem azt jelenti, hogy a másik képébe nyomják egyből és nem raknak táblát a nyakukba különc felirattal.
2015. okt. 7. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!:)

A válaszokból össze raktam(nehogy kimaradjon:miután ezen is filozofáltam) nem különc vagyok,hanem csak érettebb a társaimnál.A válaszokat mégegyszer köszönöm!

2015. okt. 7. 14:52
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy akadnak olyan emberek, akik felvállalják. :) Kilógok a sorból, de nem szégyellem egyáltalán, sőt! Büszkén vállalom.. Én például imádom a Stallone-filmeket, a '80-as évek dalait (és a többi retro slágert is, az '50-es évektől kezdődően, de a mai számok közül is meghallgatom azt, ami tetszik.) Egyszóval: nem olyan hobbikat űzök, mint az átlagember. Sokan a szememre vetették már, hogy milyen csodabogár vagyok.. De nincsen ezzel semmi baj! Éljen az egyéniség! 18/L.
2015. dec. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is különcnek érzem magam. Sokat gondolkodom, talán túl sokat is. Lenne kedved beszélgetni? :)
2015. dec. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!