Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert gondoljak a lakotarsaim...

Miert gondoljak a lakotarsaim ennyibol, hogy fura vagyok? 22L

Figyelt kérdés

Eloszor is rengeteg hazim van. 6ig vagyok az egyetemen minden nap, az estein pedig hazi irassal telnek, nem tehetem meg azt, mint ok, hogy minden este cigiznek, isznak es tvt neznek.

Masodszor hatalmas fozeseket rendeznek, viszont nem mosogatnak csak estere. En a sajat cuccomat, amit el kell mosni, elmosom, az oveket nem kezdem mar el sikalni.

Csutortokig van oram es eleinte minden csutortokon hazamegyek. Kozel lakom, vonattal masfel ora es 1.000 ft a jegy haza, 1.000 ft vissza. Ez is szamukra fura, hogy nem maradok...


2015. okt. 6. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Az utolsó 2 sor nekem nem tiszta, elmagyaráznád, most mi van?

Esetleg azért gondolnak furának, mert elkülönülsz tőlük?

2015. okt. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg te többre mész majd azzal amit csinálsz. Ha nem fontos részei az életednek, ne foglalkozz azzal, amit mondanak.
2015. okt. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Velem is így volt, mint veled. Csakhogy én még itt vagyok az egyetemen, ők már nem. 22/f
2015. okt. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 sörpocak ***** válasza:

4-es!


Ezt nagyon jó volt olvasni xd Frappáns egy válasz :)


Kedves kérdező!

Más az értékítéleted és ezzel a lakótársaid nem tudnak egészében azonosulni. Meg nem mondom, hogy ez most jó, vagy rossz, de természetes.

2015. okt. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Most nem azért, de nem az egyetemtől lesz valaki az ember... Elég sajnálatos, hogy mégis csomóan így gondoljátok.
2015. okt. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igazad van, utolsó, a tanulatlanság teszi az embert... ez a sok hülye meg tanul, pedig tölthetné az időt minimálbéres gyári melóval, bagózással és hitelek felvételével is. Pfujj.
2015. okt. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 sörpocak ***** válasza:

"Most nem azért, de nem az egyetemtől lesz valaki az ember... Elég sajnálatos, hogy mégis csomóan így gondoljátok."


Nem az egyetemtől, ebben igazad van. Az ambíciók amik nagy dolgokra késztetnek. Az akaraterőnk és hozzáállásunk is.


De akik elmennek egyetemre, majd végig piálják és 1-2 év után kibuknak, azokból nem valószínű, hogy fontos emberek lesznek. Ugyanígy azokkal, akik elégedettségükben bele sem kezdenek a felsőoktatásba.

2015. okt. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, a tipikus büfé-ruhatár szakos bölcsész idiótáknak, már UFO vagy, ha kinyitod otthon a tananyagot. Nem kell ezen meglepődni.
2015. okt. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!