Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak olyan tinik akik...

Vannak olyan tinik akik szeretik a kissé elvomt, művészibb dolgokat?

Figyelt kérdés

például szeretnek verseket, filozofikus konyveket olvasni, komoly zenét hallgatni(persze nem csak azt), művész moziba járni és hasonlók.

engem ezek miatt eléggé lenéznek. sok barátom van, de ezeket a dolgokat nagyon nem értik meg.


2015. okt. 5. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Jelentkezem!
2015. okt. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én szeretek verseket olvasni, leginkább szomorúakat. Olvastam pár filozófikus könyvet, volt amelyik bejött, volt amelyikben csak a nekem érdekes részeket olvastam el. Ilyesmi témában fórumokon szoktam olvasgatni. Komoly zenét nem hallgatok, de a klasszikus metált szeretem. (Pl Nightwish, Epica) Szeretem a művészi filmeket, animéket. Az érdekes festményeket, képeket, szobrokat is. Néha eljárok múzeumba mikor vannak új dolgok, szerencsére nagy része ingyenes.


Nem néznek le érte szerintem, mondjuk nem is ismer sok ember. Egyszer egy osztálytársam megtudta hogy metált hallgatok és elkezdett így paródiaként üvöltözni meg headbangelni és viccelődött azzal hogy "húúdekeményvaaagy" de nem érdekelt senkit.

Amikor barátaimmal beszélgettünk kedvenc animékről és ők megnézték az enyémeim sokszor az volt hogy ez meg mi a sz-r, tök unalmas meg értelmetlen stb. pedig pont az volt a lényegük hogy elgondolkodtassanak, és analizáld a sztorit.


Biztos találsz majd akivel hasonlít az érdeklődésetek, csak keresni kell. :)

18/L

2015. okt. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!