Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én látom rosszul a dolgokat?

Én látom rosszul a dolgokat?

Figyelt kérdés
Na szóval azt veszem eszre , hogy ez a menekült tema nagyon felkapott lett .... És gyűlöletet szítanak az emberek ellenük , de mar túlságosan .. Álltalalanositjak őket .. Én nem védem őket meg semmi ilyesmi , de ha jobban bele gondolunk nem oket kell szidni hanem azt aki be engedte oket . Persze , hogy jönnek egy olyan helyről ahol a halál var rajuk ... Az igaz , hogy nem ilyen viselkedést kene tanusitaniuk . Már minden erről szól .. Ne úgy legyen , de ebből háború lesz ..

2015. szept. 9. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Ebből még nem lesz háború, de ha Európa nem mutat előbb-utóbb stoptáblát, az igen szapora népességű Nigéria, Etiópia és más afrikai államok polgárai is elindulnak felénk.

Azt a hasonlatot szoktam mondani, hogy van egy villásreggeli, ahol van 60 szendvics 30 vendégre. Ha jön még kétezer vendég, vajon hányan laknak jól?

2015. szept. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%

En ilyenkor csak azt mondom bárcsak háború lenne mar Magyarországon és a magyar nép kerüljön ilyen helyzetbe hogy sehova se tudjunk menni es utcan szüljunk.

Majd akkor at tudjatok érezni a menekültek helyzetét!!magyar népet mindenhol utaljak es meg mi is fogunk igymenekulni ehen szomjan....es akkor is azt kell mondani mint most..!


Az orszagot nem a menekültek teszik tették tönkre.itt nekem vagy nektek se tobb se kevesebb munka.h. Illetve pénzünk nem lesz.


Itt nem az országot védik hanem a parlamentben élők emberek fizetését saját magukat védik es nem az emberi jogokat,Magyarországot.

2015. szept. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért kéne szidni, aki beengedte őket?

Nem engedték be őket. Nagy részük illegálisan jött. Aki meg nem, azt be is kell engedni.

Egyébként meg nem tudhatod pontosan, hogy ki honnan jött, ki jött háborúból, mivel nincsenek papírjaik.

Minden témával kapcsolatban a szélsőségesek a leghangosabbak, itt is. Van, aki minden bevándorlót menekültnek és segítségre szorulónak tekint. Van, aki mindegyiket utálja.

Én egyik szélsőség sem vagyok. Akinek segítségre van szüksége, azt segíteni kell. De nekik meg be kell tartaniuk a szabályokat.

2015. szept. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálam az igazság: én egyformán utálok mindenkit.
2015. szept. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csakis azt látom jó megoldásnak, amit ha jól emlékszem, David Cameron említett (bár mindegy nekem, ki mondja): Szíriában létrehozni nemzetközi ellenőrzés alatt álló, védett zónákat, és ott kialakítani élhető körülményeket. Ez megoldaná az emberek problémáját, és mégsem mutatna zöld utat az összes gazdasági bevándorlónak évtizedek távlatában.

Amellett sem lehet szó nélkül elmenni, ami Szíriában és Irakban folyik.

2015. szept. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a szírek a körülöttük elterülő országokba vándorolnának, ha létrehoznák azokat az élhető területeket, amiket az előttem szóló mondott, ha a nagyok nem a háborúkra költenének dollár milliárdokat, hanem az éhség és szegénység felszámolására, akkor nem lenne baj a világgal. Ez már oly régóta el van cseszve, mérgezik a földet, ölik halomra a népeket, uszítják egymásra a hatalmakat... Szomorú hova süllyed ez a világ.
2015. szept. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én még csak 21 éves vagyok , de már látom , hogy mennyi gyűlölet van az emberekben es szerintem ez a menekült ügy is azért "jött jól" sok mindenki szamara mert , így van kit hibáztatni minden rosszert , meg ugye , ha megfigyeljük most mint hogyha már nem is foglalkoznának a parlamenti herce hurcával mivel most minden figyelem a bevándorlókra oszpontosul ami gondolom nem is véletlen .
2015. szept. 9. 16:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!