Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A véleményetek érdekelne. Mit...

Arkendor kérdése:

A véleményetek érdekelne. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szerelmes lettem, olyas valakibe akibe nem kellett volna. De egyszerűen csak jött a vonzalom. Egyre többet gondolok rá, azaz szinte mindig. Nagyon kiszámíthatatlan.. Amikor tálálkozgattunk, akkor tett utalásokat én ezeket fogtam de nem tudtam mit kezdeni vele. Elég egyértelműeket. 4 szer találkoztunk ketten, aztán az utolsó két alkalommal későn ért haza és többet nem engedték el velem. A lányt elég szigorú gyeplőn fogják otthon, engem viszont nem. Én segítettem neki fellazulni meg minden, éreztem hogy vonzódik hozzám.. Most egyáltalán nem tudom mi van. Nagyon eltávolodtunk egymástól de így engem egyre jobban hasogat az érzés, borzalmas.. Osztálytársak vagyunk és ez az utolsó évünk. Félek miután vége a sulinak örökre elveszítem. Annyira beleszerettem, mert teljesen másnak látom mint a többi 'tinipic sát'. Értékelte a világomat, úgy éreztem szeret, de valahogy mégse.. Egyik nap nagyon közel kerültünk a másikhoz, a másnap már olyan volt mintha mi sem történt volna.. Aztán a napokban, most egy kicsit kiábrándultam belőle, elgondolkodtam azon, hogy lehet hogy csak a képzeletem szőtte ilyen tökéletessé.. Azonban még mindig halálosan, mélyen és őrülten szeretem. Mindig csak rá gondolok és megőrít, hogy nem tudom hogy mit érez.. Valamivel legyetek kérlek a segítségemre, a komolytalanok kíméljenek.

#SZERELEM-SEGÍTSETEK
2015. okt. 5. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Osztálytársak vagytok, tehát minden nap találkoztok. Egyszerűen félrehívod és megkérdezed erről az egészről, nem hiszem, hogy elzárkózna a beszélgetés elől, fontos számodra a tisztánlátás, hogy ha kell, lelkileg is továbbtudj lépni.
2015. okt. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?Az meglehet,hogy családi nyomásra távolodott el tőled.Nem tudhatod,h mi zajlik otthon...főleg ha kiskorú,akkor nehezen is tudsz bármit tenni,vagy titokban találkoztok.Figyeldd ki,és beszélj vele.S ha már nem függ a szüleitől,akkor könnyebben összejöhettek
2015. okt. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mindketten 14 évesek vagyunk.. Fiatalok. Egy félévvel vagyok idősebb.
2015. okt. 5. 16:35
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ezen a téren nem lehet gátlásosnak lenni, de egyszerűen ilyenkor nem nyitott az elmém. Minden lépést nehezen tudok megtenni.. Más téren vakmerő vagyok, meg minden de itt borzasztóan gátlásos. Kb minden ellenünk szólt, de együtt felemelő érzés volt. Teljesen össze vagyok zavarodva. Nagyon nehéz lenne megvallani neki, de szerintem elég valószínű, hogy elmondom neki, mert ilyen a természetem. Azonban azért ilyen nehéz lépnem mert félek hogy visszautasít. A másik, az hogy mi sokáig barátok voltunk, úgy indult az egész, ezért is nehéz elé állnom.
2015. okt. 5. 16:44
 5/5 anonim ***** válasza:
De írtad,hogy egyértelmű jeleit adta,hogy bejössz neki.Sajna még fiatalok vagytok,persze,hogy féltik,ha későn ér haza,ahogy téged is.Valószínűleg azért nem engedik el,mert azt gondolják,hogy rossz hatással vagy rá,mert nem ért haza időben.Képzeld magad az ő helyükbe.Tedd jóvá.Vagy egyenlőre legyen elég annyi,hogy a suliban a szünetekben találkoztok.De előbb még bátorság kéne...akkor anno hogy tudtál szóba elegyedni vele?Most mért nem mersz?
2015. okt. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!