Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az irigység normális?

Az irigység normális?

Figyelt kérdés

Rájöttem, sajnos random embereket tudok irigyelni, csak mert különlegesebbek, vagy jobban megy nekik.

Kiváltképp azokat, akiknek természetesen nagyon világosszöke vagy vörös a hajuk, telt ajkaik vannak, bájos az arcuk...Valamint továbbà azokat, akiken làtszik, hogy gazdagok.

Néha megyek az utcàn, és nö létemre képes vagyok megbámulni az ilyen nöket. Egyszer pl láttam egy gyönyörü lányt. Szinte fehérszöke haj, olyan ajkak, hogy Angelina Jolie is megirigyelhetné, és látszott rajta, hogy jól megy nekik anyagilag, mindemellé 15-16 éves lehetett.


Hogy fogadjam el, hogy én nem leszek se természetes világosszöke, se telt ajkú, se gazdag?


Úgy cserélnék az ilyen lányokkal :(


2015. okt. 4. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyugi nem vagy egyedül.

Bár én az életem nem cserélném el. Esetleg próbálnám számomra optimálisra formálni. De idő, pénzt és lehetőség hiányában elég nehéz.

2015. okt. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze, mindenki szeretne gazdag meg szép lenni.

De én azt látom ezek az emberek mennyire nem tudnak bánni a pénzel, mennyire undorító a gondolkodásmódjuk,

Nem irigységet érzek. Ott van kismillió hollywoodi sztár, egyikre sem vagyok irigy. Engem maguk az emberek irritálnak, és nem akarnék egy olyanra hasonlítani akitől undorodom hiába gazdag, hiába van a legszebb párja.

Persze van kivétel, azt tisztelem is aki normális tud maradni szépség, pénz vagy hírnév mellett.

2015. okt. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Fogadd el: Nem leszel se természetes világosszőke, se telt ajkú, se gazdag. Felszínes vagy. Ha nem tudsz mást felmutatni és csak a látszatból akarsz valamit, akkor mit vársz az élettől?
2015. okt. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!