Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ettől már lehetek különleges?

Ettől már lehetek különleges?

Figyelt kérdés

Kiskoromban nagyon érdekelt a matek meg a fizika, csillagász akartam lenni. Aztán kiderült, hogy csak átlag vagyok matekból, így nem lehettem. De a matek elmélet még mindig nagyon érdekel, fizikából egész sokáig jól mentek a szerkesztések.

Viszont azt észrevették a tanáraim is, hogy nekem valahogy máshogy jár az agyam. Előbb tudtam megoldani a nehéz feladatokat, mint a könnyűeket, és gyakran átfogattam a szerkesztési rajzokat a másik oldalra, a tanár szerint nehezítettem, de én egyszerűen így látok.

Emellett rosszul fogom a ceruzát kiskorom óta, nem tudtak átszoktatni. Írni és rajzolni csak teljesen függőlegesen tudok.

(nyelvekhez van különleges tehetségem, 5-öt beszélek folyékonyan, szóval valami kárpótol a matekért)


2015. szept. 29. 22:06
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Nem tudom, számít-e, gyakran álmodom, hogy matekot tanulok egyetemen, meg hogy valami elméletet dolgozok ki.

Egyébként gyakorlatiasságból jó vagyok, össze tudok rakni dolgokat, meg megjavítani is.


amugy lány

2015. szept. 29. 22:08
 2/19 anonim ***** válasza:
Az. De a ceruzafogast gyorsan guzd ki a listabol,az nem pozitiv. Fuggoleges rajzolas az milyen? Meg iras?
2015. szept. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Az átlag ember vízszintesen tartja maga előtt a füzetet/papírt, max kicsit megdöntve. Én teljesen függőlegesen, így tudok arányosan rajzolni, és egyenesen írni. Tehát nem balról jobbra írok, hanem lentről felfelé.
2015. szept. 29. 22:16
 4/19 anonim ***** válasza:
47%
Szia. Enge is mjndig érdekelt érdekel a matek viszont a fizika nem helyette jnkább az idoralom,versek, könyvek. Én jó vagyok matekból viszont a nyelvérzékem nem túl erős. Én is bonyorultabban oldom meg a feladatokat és iskolán kivül is szìvesen számolok. A ceruzát én is rosszul fogom mint nahyo sokan mások is. Mégsem tartom magam különlegesnek. Mások vagyunk a többieknél viszot a különleges szót nem használnám inkább mondanám hogy más érdeklődés körűek vagyunk és másabb gondolkodásúak.
2015. szept. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%

Különleges leszel azért mert érdekel a matek és a fizika, nem tudsz egyszerű feladatokat megoldani és furcsán fogod a ceruzát?

Nekem úgy tűnik te csak nagyon különlegesnek akarod érezni magad, és erre minden áron akarsz találni valami indokot. Kicsit unalmas már ez a különlegesség mánia... Mindenki mindenféle barom indokkal bizonygatja hogy ő más mint a többi.

2015. szept. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Látom, nem megy a szövegértés, utolsó, ha csak ezt vetted ki belőle
2015. szept. 29. 22:37
 7/19 anonim ***** válasza:
Pontosan ez a helyzet amit leírtam, csak kiszínezés nélkül. Attól mert te mindenfélét ezek mögé látsz, nem változtat semmin. Elhiszem hogy fáj de ez van.
2015. szept. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%
Te csak ezekben vagy jo. Mig mas fizikabol zseni es matekbol, nem csak almaban, es nem csak karpotlaskent el meg mast. Es igen, te akarod magad annak erezni es sztaroltatni magad. Hat hajra, segiteni fog suliban, munkaban, de igazi barataid nehezen lesznek. Hiaba hoszed annak, ugyanis ez a stilus...
2015. szept. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
59%
Nem vagy különleges és nem leszel az hiába akarod beállítani magad annak. Sok ember lehetne különleges a te elképzeléseid alapján mégsem azok. Az igazságot nem tudod elviselni és ezért egyből támadsz.
2015. szept. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem fáj, miért fájna? Ez csak egy töredéke annak, amit másként csinálok, mint az átlag, de te savanyú vagy. Az rosszabb
2015. szept. 29. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!