Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lenne, ha tényleg megszűnne...

Mi lenne, ha tényleg megszűnne a facebook?

Figyelt kérdés
Most mindenhol hír, hogy percekre leállt a facebook. Elgondolkodtam, mi lenne, ha minden adat elveszne róla, és mindenki törlődne? :D
2015. szept. 28. 21:50
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
53%
visszasírom az időt, mikor gimibe jártam, és papíron kellett beadni mindent :D szép őskor. pedig 10 éve volt...:D
2015. szept. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki, ha megszűnne. A facebook gané.
2015. szept. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Jobb lenne a világ! A sok agyhalott befejezné a posztolást és a szelfizést.
2015. szept. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim válasza:
Szerintem orosz hackerek megszereznék az oldal minden fájlját és újra indítanák az egészet.... Lásd Pirate bay
2015. szept. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
aki még most se érti, hogy miért kellett elküldeni, annak leírom mégegyszer, 1 hét a határidő, 1 héten belül nincs 2x óránk, ezért a 1 hét múlva, 12óra előttig még be kell küldeni facen
2015. okt. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

tanáriban nincs neki asztala, ahova leteszi neki a tanár, aki a tanári ajtót kinyitja??


még egyszer mondom, 10 éve így meg lehetett oldani :D

2015. okt. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Aha és akinek nincs fészbukja azt megbuktatják..De szép pert lehetne ebből nyerni,ha ez igaz lenne :)
2015. okt. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
kezdjük ott hogy informatikai osztály vagyunk, szóval még ha nem is lenne facebookja, akkor is csinálna egyet, és azért egy csak fiúból álló osztály elég kreatív házi írás terén....
2015. okt. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!