Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek mi történne, ha...

Szerintetek mi történne, ha végleg megszűnne a Facebook?

Figyelt kérdés

Én személy szerint igen örülnék neki, mert amióta van, ráadásul még okos-telefonokon is elérhető, azóta mindenki görnyed a készülékeik felett és például volt olyan is, hogy két gyerek között ültem, akik egymással(!) Facebook-on beszélgettek a telefonjaikon.

Ez rettentően beteg dolog - én úgy gondolom.

Kíváncsi lennék, hogy mások mit gondolnak erről. :)



2014. aug. 6. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:

én már annak is örülnék ha a telefonokról eltünne még az internet is!!!!!!! utálom amikor beszélgetek haverommal akkor nyomkodja a telefonján a facebookot.. kinem állhatom..... legalább addig ne nyomeszálja amig ottvagyok

de ha végleg megszünne sok ember szerint "világégés" történne

2014. aug. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Örömtáncot járnék a "sírján" és oldalba hugyoznám a "sírkövét".B-)
2014. aug. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én lennék a világ legboldogabb embere.
2014. aug. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindenki áttérne valami másra. Illetve mire megszűnne, akkor már ez bekövetkezett volna.

Egyébként meg ne a technológiára, hanem a rosszul használójára haragudj. Okostelefonok megjelenése előtt is ugyanígy nyomogatták, csak SMS-t írtak vagy játszottak rajta.

2014. aug. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"ne a technológiára, hanem a rosszul használójára haragudj."

Ott a pont!

Az én ismeretségi körömben nincs gond a FaceBook-kal, így számomra attól pont nem lenne jobb, ha megszűnne.

Úgy veszem észre, hogy tipikus jó magyar szokás lett szidni ezt is, mint minden mást, csak hogy valamire fogjuk a bajainkat.

G.

2014. aug. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

Buta kérdezőt és a hozzá hasonlóan "értelmes" embereket ezzel az egy képpel össze lehet foglalni: [link]


Mi a francért foglalkozol azzal, ami téged nem érdekel? Én se vagyok nagy Facebook-os, néha felmegyek, mert azért mégiscsak ott a legkönnyebb haverokkal megbeszélni a dolgokat, és kész. Nem érdekel, hogy más hogy használja, vagy hogy nem, nincs itt semmi szociális visszafejlődés meg semmi jelenség, csak egy szaros honlap, amit használnak az emberek.


De hogy mi történne? Jönne helyette a másik (pontosabban már van helyette alternatíva, valószínűleg a Google+ felhasználóbázisa nagyon elkezdene növekedni), hisz ez eddig is így volt, nem a Facebook a legelső közösségi oldal. Volt már itt MySpace, IWIW, Friendster, stb.

Nem a Facebook az első ilyen oldal, nem is az utolsó, csak nagyon elterjedt már az internethasználat, ráadásul már út közben is lehet netezni okostelefonok elterjedésével, ez miatt többen is használják az ilyen oldalakat, és több idióta is sír neten ez miatt.

2014. aug. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a normális válaszokat (csak a normálisakat)!
2014. aug. 6. 20:50
 8/8 anonim válasza:
5.-nek igaza van, ne a facebookot szidd, hanem azt aki használja, azért jó ha például valami fontosat akarsz megkérdezni néha valakitől, és ott megtudod ingyen.
2014. aug. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!