Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek gáz, ha már...

Szerintetek gáz, ha már valaki túlzottan rajong egy filmért/univerzumáért?

Figyelt kérdés
Van pár ilyen ismerősöm, fejből fújják a film történetét, meg mindent tudnak, ha valaki lebénázza a filmet, megtudnák őlni azt az embert.

2015. szept. 27. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gond, ha értelmes filmről van szó. Bár megölni nem kellene senkit. :)

Én egy sorozattal vagyok így.

2015. szept. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. Nekem nem csak filmek, de sorozatok is vannak, amikből rengeteg jelenet annyira tetszett, hogy szóról szóra fel tudom idézni. Viszont ha valaki lebénázza, az engem egyáltalán nem izgat, hát szíve joga, attól, h nekem nagyon bejön valami, nem tetszhet mindenkinek, felőlem aztán mindenkinek meg lehet róla a véleménye.
2015. szept. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát két ismerősöm, Star Wars, meg a Terminátor.
2015. szept. 27. 21:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Már miért lenne gáz? Mindenki rajong valamiért. Kinek a pap, kinek a papné. Egyébként nekem is nagy kedvencem a Terminátor, viszont a Star Wars filmek már nem gyakoroltak rám ilyen nagy hatást, de érdekes módon az összes részt láttam, állítólag ebben az évben jön ki a 7-ik rész. Reméljük nem cseszték el a Star Wars-t. :D
2015. szept. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!