Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rosszabbodhat a szorongásom?

Rosszabbodhat a szorongásom?

Figyelt kérdés
Régen sokat piszkáltak, mert visszahúzódó természetem volt/van. Depressziós voltam/vagyok emiatt. Rettegtem iskolába járni, gyomorgörcsöm volt minden reggel, mert tudtam, hogy újra célpont leszek. Pedig volt nap, hogy nem is foglalkoztak velem, én mégis szorongtam, és egy senkinek éreztem magam. Az önbecsülésem a béka segge alatt volt. Pár éve enyhült ez az érzés, oldottabb vagyok, nyitottabb vagyok az emberek felé, az önbecsülésem is valamit javult. De még mindig gyakran alá becsülöm magam, nem hiszem el, hogy jó lehetek valamiben. Kevésbé vagyom érzékeny a beszólásokra, de ha a volt iskolatársaim egyikével találkozom, akkor megint rámtör a szorongás, érzem, hogy utál, és ettől rossz érzés tör rám. Valaha el fog múlni teljesen a szorongásom? Mit tehetnék ellene? Vagy hogyan éljek együtt vele?
2015. szept. 26. 22:50
 1/1 anonim válasza:
Attól függ, hogy fiú vagy lány vagy.
2015. szept. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!