Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megváltoznék, de hogyan?...

Megváltoznék, de hogyan? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Mások nem figyelnek rám, nem halják szavam se a szüleim se a tanáraim, elég láthatatlan vagyok és nincsenek barátaim. Talán ezért mert a könyveken és verseken kivül nem tudok másról beszélni. Unalmasnak tartom magam. Úgy döntöttem megváltozom mint külsőm és mint személyiségemet illetően. De nem tudom hol kezdjem...Tanácsot szeretnék kérni...
2015. szept. 25. 17:19
 1/3 anonim válasza:

Szia! Talán elkezdhetnél sportolni valamit.

Akár vimi harcművészetet is. ^^

Sok sikert kívánok! :)

2015. szept. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne valtoztasd meg magad masok miatt. Ha te igy erzed jol magad akkor maradj igy. :)
2015. szept. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem érzed jól magad így, akkor elsőnek a külsődön változtass. Nem biztos, hogy mindenkinél működik, de én 2szer váltottam stílust életemben, mindkettő után sokkal jobban éreztem magam, mint előtte. Hasonló külsővel (stílussal) bevonzod majd azokat az embereket, akik hozzád hasonlóak, és ha ügyesen öltözködsz, szimpatikussá válsz.

Aztán meg nem kell neked beszélned mindig, sok ember azt szereti, ha ő mesélhet, te meg figyelsz rá. Érdeklődj, mosolyogj!

2015. szept. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!