Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Betegesen anyagias vagyok?

Betegesen anyagias vagyok?

Figyelt kérdés

A barátommal élek nagyon jó körülmények közt. Nagy házban, ahol két szobám is van, az egyikben alszom, a másik csak a ruháimnak fenntartva. Bármit megvehetek, amire vágyok, luxustermékeim is vannak.

Viszont mostanában eléggé megromlott a kapcsolatunk, és fennáll a veszélye, hogy mennem kell. Egyedül sajnos az életszínvonal töredékét sem tudom fenntartani, és esélyes, hogy 3-4 emberrel kell majd egy lakáson osztoznom, ha pechem van, akkor szobán, és nemhogy luxuscikkeim nem lesznek, de az étel is luxus lesz.

Betetegesen anyagias vagyok, ha nem akarok ilyen mélyre zuhanni?


2015. szept. 23. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt hitted orokke eltartanak majd? Te kis naiv.
2015. szept. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Az normális, hogy aggódsz. Szerintem már most kezdj gondolkodni (és tenni valamit) a jövődön.

Ha nem dolgozol, akkor keress munkát.

2015. szept. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem beteges anyagiassag, hanem beteges sznobsag. Eleg sokan osztoznak a vilagon egy lakason, sot egy szoban, de attol meg nem lesznek kevesebbek. Bizony, ez az eletrevalosag egyik nagy feltetele, h tudj alkalmazkodni a sokszor negativan valtozo eletkorulmenyekhez. En a helyedben nem ezen aggodnek elsosorban, h milyen kategoria a hozzaallasod, hanem surgosen melot keresnek es megprobalnam fenntartani magamat. Sosem jo mastol fuggeni. Erre gondolhattal volna hamarabb is.
2015. szept. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem a barátod miatt vagy vele hanem a luxusért amiben élsz.

Ha talpraesett vagy ilyen pasit találsz másikat is.

2015. szept. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ilyenre más szót használunk, de nem írom ide, semmi szükségem a moderálásra.
2015. szept. 25. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!