Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért un meg mindenki?

Miért un meg mindenki?

Figyelt kérdés

Nincs egyetlen tartósabb barátságom sem, mert ahogy jóba leszek valakivel, pár napig jól elvagyunk, aztán a másik egyre ritkábban keres meg flegmáskodik velem, stb.

Nem tudom, mit csinálok rosszul. Én próbálok nyitni mások felé, de néha olyan, mintha a többi ember ezt kihasználná. Amikor neten beszélgetek valakivel, akkor is mindig az van, hogy először jól elbeszélgetünk, aztán ahogy egyre többet irunk egymásnak, egyre inkább azt veszem észre, hogy már csak én kérdezgetek tőlük dolgokat, aztán amikor már én se irok rájuk, többé nem is beszélünk. Ha meg mondjuk pár nap vagy hét múlva mégis irok nekik, hogy mondtam-e valamit, amivel megbántottam őket, vagy valami, amiért igy viselkedtek velem, még ők vannak felháborodva. Mondjuk innentől már nem is erőltetem, csak attól még qrvára szar érzés, hogy én bárkihez képes vagyok nagyon erősen kötődni már pár üzenet után is akár, másoknak egyáltalán nem vagyok fontos és hiába kérdezem, mit csináltam, nem mondják el, csak ilyen kamu dolgokat mondanak, hogy jajj mert én nem kerestem őket és ők meg nem akartak zavarni, meg olyan hú de sok dolguk volt, hogy heteken keresztül egy rohadt üzenetet nem tudtak küldeni, hogy legalább élek-e még. Igy viszont min változtassak, ha azt se tudom, min kéne változtatnom??


2015. szept. 20. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?És a nemed?
2015. szept. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
17 és lány.
2015. szept. 20. 22:22
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"én bárkihez képes vagyok nagyon erősen kötődni már pár üzenet után is."


Na látod, ez a baj! Nem szabad senkihez pár üzenet vagy egy-két beszélgetés után erősen kötődni. Az ilyen erősen tapadó emberek ugyanis frusztrálják a másikat, aki ezért inkább menekül. Ha pedig egy-két beszélgetés után még számon is kéred rajta a dolgokat, akkor végleg elásod magad. Nem kérhetsz számon egy kvázi ismeretlenen ilyesmit!

Azt javaslom, hogy vedd ezt lazán. Beszélgess az emberekkel, ne zárkózz el, de mindezt próbáld természetesen. Ne pazarolj érzelmeket olyanokra, akiket nem is ismersz, ne kérd számon valakin, akivel kétszer beszéltél, hogy harmadszorra miért nincs kedve. Joga van hozzá. Legyél barátságos és egy józan határig nyitott, de ne nyomulj, és ismerd fel, hogy hol az a pont, ahol meg kell állnod.

2015. szept. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Neten velem is ez van, 20-30 üzenet és kifullad. Úgy néz ki, mi már csak ilyen unalmasak vagyunk. Élőben szerencsére találtam 1-2 embert, aki kitart mellettem. Én is tudok ragaszkodni a másikhoz egy pár üzenet után, talán ebben is lehet valami. Jobb nem jut eszembe, szerintem az ember jelleme hozza ezt magával, sokat nem lehet tenni.
2015. szept. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Lehet, tényleg ez a baj, hogy túlságosan nyomulósnak tartanak vagy nem tudom, de épp ezért vagyok ilyen, mert mindenki olyan hamar megun és ha már valaki csak egy kicsit is kedves velem, egyből egy potenciális barátnak gondolom, aki más, mint a többi ember és elfogad olyannak, amilyen vagyok és tökéletesen kiegészitjük egymást és örökké legjobb barátok leszünk XD Aztán ezzel őket is elijesztem és jön egy újabb "áldozat" és ez igy folytatódik, mint valami ördögi kör T_T

2015. szept. 21. 19:25
 6/6 anonim ***** válasza:
5. Egyébként is így gondolkodok,csak én valamivel jobban csinálom mint te mert nem mászok rá :D Ha gondolod rám írhatsz,én talán nem rázlak le :D
2015. szept. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!