Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire zavar titeket, ha...

Mennyire zavar titeket, ha egy ismerős folyton olyan dolgokról beszél, ami titeket nem érdekel?

Figyelt kérdés
El szoktátok tűrni?
2015. szept. 16. 07:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig igen, igyekszem reagálni arra amit mond. Ha már nagyon nem bírom, akkor hozzá szoktam tenni, hogy "ehhez én nem értek", vagy "bocsi, erre nem tudok mit mondani, mert nem köt le, ezért ilyesmikkel nem is szoktam foglalkozni", vagy valami hasonlót...
2015. szept. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen ismerőseim akik megállás nélkül dumálnak tök érdektelen dolgokról, de engem egyáltalán nem zavarnak, jó hallgatóság vagyok, legalább nekem nem kell semmit sem beszélni, elég csak néha benyögnöm egy "igent",és már folytathatom is a nyitott szemmel alvást.
2015. szept. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
leginkább olyan emberekkel beszélgetek, akik érdekelnek. inkább van 1-2 barátnőm, mint 20 felszínes. amúgy legtöbbet a baratommal beszelgetek. neki érdekel a mondanivalója, hogyha nem is vagyok jártas a témában, akkor is szívesen hallgatom. de persze tekintettel van az érdeklődődesi körömre és a fiús dolgokat nem velem beszéli meg. (játékok, kocsik)
2015. szept. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Általában ezekkel az emberekkel ritkán találkozok (mivel a barátaimmal van közös témám, nyilván ezért is a barátaim), így 1-2-szer kibírom, ha hülyeségekről beszélnek.
2015. szept. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
El szoktam tűrni, de zavar. Az ilyen embereknek nem keresem a társaságát, ha egy mód van rá. Energiavámpírnak hívják őket szakszóval. :)
2015. szept. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!