Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek a gyereküket...

Az emberek a gyereküket szeretik a legjobban?

Figyelt kérdés
2015. szept. 16. 00:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem, mivel nincs és nem is akarom, hogy legyen.
2015. szept. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem mindegyik..van aki az élettársát....de általában szerintem a gyereküket,igen
2015. szept. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy normális szülő esetében szerintem igen és ez így is van rendjén. :D
2015. szept. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én igen
2015. szept. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hogy az "emberek" kit szeretnek a legjobban azt nem tudom, en a gyerekem.
2015. szept. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
azt kellene,de vannak olyanok is akiknek mondjuk a haverok is a család előtt vannak
2015. szept. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az emberek magukat szeretik legjobban. Az illúzió hogy a gyereket szeretik, egyszerűen a a gyerekben továbbélő saját géneket óvják mikor a gyereket szeretik ,féltik. Ami szintén önzés.
2015. szept. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az utolsó kommentelő jól látja. Ma már a legtöbb nő azért szül gyereket, hogy prezentálják, milyen tökéletes gyereknek adnak életet. Nemhiába épült ki mostanában egy teljes iparág a magzatvédő készítményekre/turbó multivitaminokra. A média is ezt sulykolja, hogy legyen tökéletes gyereked, de azért te is nyerd vissza a karcsúságodat szülés után azonnal. Ez a jelenség főleg azoknál a családoknál igaz, ahol tele vannak pénzzel, ne adj isten a férfi még jóképű is és fűnek-fának meg lehet mutatni, hogy az apucira/anyucira ütött (természetesen milyen gyönyörű). Aztán, ha mégsem így lesz, egy kezelhetetlen kamasz válik belőle, aki rosszabb esetben az elvonón vagy a szalagkorláton végzi, jobb esetben, meg ámblokk olyan lesz, mint a szülei és örökíti tovább a "felsőbbrendű" génjeit.
2015. szept. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"egyszerűen a a gyerekben továbbélő saját géneket óvják mikor a gyereket szeretik ,féltik"


Ez egy oltari nagy baromsag :)

2015. szept. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!