Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mihez kezdenél, ha arra...

Mihez kezdenél, ha arra kéynszerítenének, öldd meg, akit a legjobban szeretsz?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez már több, mint beteg, de néha félek ilyen dolgoktól.

Pl hogy elfognak téged, meg a szerelmed/testvéred/gyereked, és adnak egy választási lehetőséget:

Megölöd őt saját kezüleg, te választhatod ki a módját, hogy a lehető legkevesebbet szenvedjen.

Vagy megölik a fogvatartóid, de embertelen módszerekkel (pl lemetélik minden végtagját, kettévágják), és te köteles vagy végignézni, majd pedig téged is megölnek.


(sajnos olyan opció, hogy magaddal végzel elsőként, nincs)


Mennyire normális, hogy fiatal nőként ilyen félelmeim vannak?


2015. szept. 10. 23:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%

Lehet, hogy gonoszság és igazságtalanság lenne, de inkább a fogva tartók halála, akiket nem ismerek és nem szeretek.


Amúgy néha nekem is eszembe jutnak ilyesmik, hogy pl. kit választanék a szeretteim közül, ha valakinek meg kéne halnia, de aztán gyorsan elhessegetem, mert felesleges ilyeneken rágódni, úgysem fog történni ilyen, csak magamat kínzom vele.

2015. szept. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem, nem a fogvatartóidat ölik meg, hanem ők a szeretett személyt, és végignézetik veled
2015. szept. 10. 23:35
 3/13 anonim ***** válasza:
Jaaaah értem... hát akkor inkább én tenném meg, egyértelmű. Nem hagynám hogy szenvedjenek. De szerintem ők is ezt választanák, mint a szenvedést.
2015. szept. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Megölni a fogvatartókat, még ha bele is halsz. Ha lehetőséget adnak arra, hogy megöld a szerettedet, akkor valószínüleg őket is meg tudod. Legalább egyet. A torok átvágása egyenes út a halálhoz és az pont egy könnyen átvágható rész.
2015. szept. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Vagy beleharapni a nyakába, kinyomni a szemét, sok brutális, de hatékony módszer van az ilyen "menekülőhelyezekre".
2015. szept. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%
Keress szakembert. Nem vall normális észre akinek ilyenen jár az agya.
2015. szept. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Láttál valami filmet vagy olvastál valami könyvet, amit nem kellett volna? Nekem a Sophie választ olvasása után voltak sokáig olyan gondolataim, hogy milyen lenne, ha el kellene döntenem, ki maradjon életben a két tesóm közül.


Mindenesetre megmondom, felesleges emiatt aggódnod, ilyen próbatételre egészen biztosan nem fog sor kerülni.

2015. szept. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mindenkinek vannak irreális félelmei. Van, akinek életszerűbb, van, akinek kevésbé az, és van, akinek csekély mértékű, meg van, akinek túlzottan nagy. De alig van ember, akinek ne lenne valami félelme. Viszont szerencsére az ilyen helyzetek extrémen ritkák.


A felvetett kérdés pedig további kérdéseket vet fel. Vajon van esély a megmenekülésre? Mert ha van, akkor minden egyes másodperc számít. Lehet, hogy végzel vele, és utána pár másodperccel érkezik meg a mentőosztag.

2015. szept. 11. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az az érzésem, hogy valami nem stimmel a kérdéssel: "fiatal nő" (...)


Akkor inkább verekedjünk meg a szeretett személlyel, úgyis legyőzne.

2015. szept. 11. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 opened paradise ***** válasza:
Nem bírom ha bármit is kell,magammal végeznék. Nincs,de ha a kezembe adnak bármilyen fegyvert,akkor 1 mp se kell.
2015. szept. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!