Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mihez kezdenél, ha arra...

Mihez kezdenél, ha arra kéynszerítenének, öldd meg, akit a legjobban szeretsz?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez már több, mint beteg, de néha félek ilyen dolgoktól.

Pl hogy elfognak téged, meg a szerelmed/testvéred/gyereked, és adnak egy választási lehetőséget:

Megölöd őt saját kezüleg, te választhatod ki a módját, hogy a lehető legkevesebbet szenvedjen.

Vagy megölik a fogvatartóid, de embertelen módszerekkel (pl lemetélik minden végtagját, kettévágják), és te köteles vagy végignézni, majd pedig téged is megölnek.


(sajnos olyan opció, hogy magaddal végzel elsőként, nincs)


Mennyire normális, hogy fiatal nőként ilyen félelmeim vannak?


2015. szept. 10. 23:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Valószínű azt mondanám, hogy megölöm a szerettemet, de fegyverrel. Megtölteném a tárat, és egy gyors mozdulattal a fogvatartókra céloznék. Vagy sikerül, vagy ha náluk és fegyver van, ők lőnek le minket.

Egy próbát megérne.

2015. szept. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én annyira azért nem szeretek senkit, hogy ne lennék képes megölni, ha kényszerítenének rá, inkább lennék kíméletes és gyors mint, hogy szenvedjen az illető. Elbúcsúznék tőle és vége.
2015. szept. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én valami méreggel ölném meg a szerettemet, hogy ne érezzen egyáltalán fájdalmat, amikor meghal.
2015. nov. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!