Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csajok, lányok, nők! Volt,...

Csajok, lányok, nők! Volt, hogy úgy viselkedett veletek a környezetetek, mintha a 12. századból léptetek volna ki?

Figyelt kérdés

Konkrétan:

Amióta az eszemet tudom, mindig is az autók, a buszok, stb-ek érdekeltek.

Igaz, olyan csóró körülmények közé születtem, hogy még a kenyér is luxus volt, de átlagon felül érdekeltek a műszaki dolgok, és uram bocsánat de kis ovis koromban nem tudtam, hogy az bűn, hogy nőnek születtem.


Mikor egyetemista lettem, (szerencsére) akkor már maximálisan önellátó lettem.


Megcsináltam B-re, majd az összes többi kategóriára a jogsit (saját pénzből).


De sosem lett normális munkám. (ezen a téren)


Mindig jött valami humbug, hogy pl. jaaaaaaaaaaaaaj, hát egész nap pakolni kell, ez komoly fizikai munka, meg hasonló mese, mese, mese, mese.


Nem egy ismerősöm (aki pasi) kb. semmi tapasztalttal, és nagyjából 1 hetes jogsival egyből talált munkát, és NEM kellett szinte semmit pakolnia, és minimális fizikai munkát kellett végeznie olykor-olykor.


Most akkor miről is van szó?


Tehát amikor a magyar alkotmány kimondja, hogy MINDENKI egyenlőnek születik fajra, nemre és vallásra való tekintet nélkül, akkor mi is van?


Tehát amikor én ci...ányozok, vagy zsi....ozok, vagy nég...erezek, akkor holnap már kalodába zárnak, ha esetleg azért nem veszek fel valakit egy munkára, mert ci....ny, zsi....ó, ro....n, kín....i, stb, akkor lehet, hogy holnap már a bíróságon ítélnek halálra, de hogy valaki nő vagy férfi, és úgy bánok egyikkel, mint a kóbor kutyával az természetes?????


Miért élünk még mindig a 10. században?


2015. szept. 14. 17:11
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Nem vagyok kamionos.

Matek-német szakos tanár vagyok, egy saját kft-vel.

Mellette, illetve még tanuló koromban vállaltam fuvarokat, főleg az osztrákokhoz, illetve németbe.


Mellette tagja vagyok magyar állat menhelyeknek ahonnan visszük ki a kutyákat, továbbá hozunk be adományokat és felszereléseket. Van, hogy személy autóval, van hogy sok tonnás kamionnal.


Nyugaton más a helyzet.

Ott természetes az ha egy nő buszvezető, vagy hasonlók.

Itt meg úgy néznek rájuk, mint valami UFÓ-ra.


Pedig nem kell kontinenseket utazni.

2015. szept. 16. 15:58
 12/12 A kérdező kommentje:
Ha valaki még tud hozzáfűzni értelmes választ, az légyszi ide írjon, (s.impreza1@gmail.com), mert egy darabig nem leszek ezen oldal közelében.
2015. szept. 16. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!