Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csajok, lányok, nők! Volt,...

Csajok, lányok, nők! Volt, hogy úgy viselkedett veletek a környezetetek, mintha a 12. századból léptetek volna ki?

Figyelt kérdés

Konkrétan:

Amióta az eszemet tudom, mindig is az autók, a buszok, stb-ek érdekeltek.

Igaz, olyan csóró körülmények közé születtem, hogy még a kenyér is luxus volt, de átlagon felül érdekeltek a műszaki dolgok, és uram bocsánat de kis ovis koromban nem tudtam, hogy az bűn, hogy nőnek születtem.


Mikor egyetemista lettem, (szerencsére) akkor már maximálisan önellátó lettem.


Megcsináltam B-re, majd az összes többi kategóriára a jogsit (saját pénzből).


De sosem lett normális munkám. (ezen a téren)


Mindig jött valami humbug, hogy pl. jaaaaaaaaaaaaaj, hát egész nap pakolni kell, ez komoly fizikai munka, meg hasonló mese, mese, mese, mese.


Nem egy ismerősöm (aki pasi) kb. semmi tapasztalttal, és nagyjából 1 hetes jogsival egyből talált munkát, és NEM kellett szinte semmit pakolnia, és minimális fizikai munkát kellett végeznie olykor-olykor.


Most akkor miről is van szó?


Tehát amikor a magyar alkotmány kimondja, hogy MINDENKI egyenlőnek születik fajra, nemre és vallásra való tekintet nélkül, akkor mi is van?


Tehát amikor én ci...ányozok, vagy zsi....ozok, vagy nég...erezek, akkor holnap már kalodába zárnak, ha esetleg azért nem veszek fel valakit egy munkára, mert ci....ny, zsi....ó, ro....n, kín....i, stb, akkor lehet, hogy holnap már a bíróságon ítélnek halálra, de hogy valaki nő vagy férfi, és úgy bánok egyikkel, mint a kóbor kutyával az természetes?????


Miért élünk még mindig a 10. században?


2015. szept. 14. 17:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mert nincs egyenlőség férfi és nő között,nem is lesz,mivel biológiát nem lehet törvényekkel megváltoztatni!


Lehet hogy nem kell pakolni ,de ha mondjuk kilyukad a kerék vagy valami miatt nem indul a kocsi egy nő csak pingvinezik az út szélén, egy férfi meg nekiáll megcsinálni. Egyébként pl vannak női kamionosok, taxisok szóval annyira nem rossz a helyzet. De mondjuk sörszállítónak ahol nehéz rekeszeket kell cipelni had ne nőt vegyen fel a munkáltató aki lehet hogy megküzd valahogy a feladattal ,hogy rossz nézni, de 3x annyi idő alatt.

2015. szept. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

"egy nő csak pingvinezik az út szélén, egy férfi meg nekiáll megcsinálni"


Egy nő miért ne tudna kereket cserélni, vagy bármi más úton-módon segítséget kérni?

Nem egy 2 éves gyerekről van szó, aki sírva fakad.

Ha van ilyen nő, akkor az tényleg dög....jön meg, amiért ilyen életképtelen, de az gondolom még álmában sem gondolna arra, hogy dolgozzon, csak otthon mereszti a fenekét, és egész nap kozmetikushoz, meg fodrászhoz jár a férje pénzéből.


"De mondjuk sörszállítónak ahol nehéz rekeszeket kell cipelni had ne nőt vegyen fel a munkáltató aki lehet hogy megküzd valahogy a feladattal "


Igen, ez RÉSZBEN igaz!


De ne az legyen már a döntő hogy kinek mi van a 2 lába között.


Láttam már nem egy nyüzüge pasit, aki vasággyal is 50 kg, illetve lehet, hogy 100 kg, de annyira mafla és anyámasszony katonája, hogy még egy virágvázát sem emelne fel.

2015. szept. 14. 17:31
 3/12 Sunshinedoll ***** válasza:
45%

Lol, te ez a tipikus emancipunci lehetsz, aki azzal foglalkozik, hogya fiúknak a s-ggük ki van nyalva, viszont a faji megkülönböztetésből meg tréfát csinálsz. Feltételezem, fehér nő vagy, így még mindig jobban jársz, mint egy fekete nő, vagy egy muszlim nő, úgyhogy igazából addig egyetértettem veled, míg nem kezdtél el barom párhuzamokat vonni a faji megkülönböztetéssel. Mert igenis a c.gányozás és n.gerezés rasszista dolog, és ha te nem szereted, hogy többet gürizel, mint a férfiak, akkor csekkold a fehér privilégiumodat és vedd észre mások megkülönböztetését is.

Egyébként meg nem kell a 10. századig (?????????) visszamenned, elég, ha visszamész 1920-ig, vagy megnézel egy fekete nőt Amerikában, esetleg egy fekete transz nőt amerikában, az hogy boldogul. Mert még annyira sem, mint te.

2015. szept. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Atyaég, de buták írtak ide. :)

Nyilván nem egy 160 cm 45 kg-os csinos nőt kell elképzelni a kérdező személyében..

2015. szept. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A munkáltató had döntse már el kit alkalmaz. Lehet reklamálni, de nagy átlagban a nőknek semmilyen műszaki érzékük nincs, autót vezetni sem tudnak ,bármi hirtelen esemény hatására a reakció a sikítva hadonászás,és erejük sincs annyi mint egy ÁTLAG férfinak. Lehetne reklamálni azért is hogy miért diplomást keresnek egy kv kavargatós excellpötyögös posztra mikor azt a munkát egy idomított csimpánz két hét banánnal motiválás után is elvégezné..


Egyszerűen a munkáltató dönt, és amíg túlkínálat van a munkavállalóból, addig szelektálnak, és ha 20 férfi jelentkezik gyakorlattal és átlag fizikummal ,és te egy mint nő ,csak akkor vennélek fel ha valami súlyemelő lennél autószerelő végzettséggel, szóval minden lennél csak nem nőies. De akkor is csak poénból,hogy nézzük mire mész,hátha beválsz talán.

2015. szept. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

"A munkáltató had döntse már el kit alkalmaz."


Ok, akkor erre maximálisan támaszkodni fogok ha állás hirdetést adok fel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


És ha jön a reklamamáció meg mindenféle ba...omság, akkor én ha úgy vagyok vele, hogy márpedig NŐT alkalmazok, legyen az takarító vagy titkárnő, vagy sofőr, akkor majd esetleg neki mellékelem a TE hozzászólásod, ha hőbörögni kezd.

2015. szept. 16. 15:25
 7/12 A kérdező kommentje:

"Mert igenis a c.gányozás és n.gerezés rasszista dolog"


Igen, AZOK IS!!!


De itt kiemelném azt, hogy: IS

És remélem van annyi eszed, hogy ezt megérted és nem kell ecsetelnem.

2015. szept. 16. 15:26
 8/12 A kérdező kommentje:

"Nyilván nem egy 160 cm 45 kg-os csinos nőt kell elképzelni a kérdező személyében."


Kicsit ellentmondásos amit írtál.

Mert ha egy buta és csinos nőt akarsz, mint minden pasi, akkor nem butázod le a te általad ideális testalkattal megáldott nőt, hanem az a mindened.


A másik meg.

Hogy jön ide a testalkat???????????


Ok, én küldhetek magamról fotót, de akkor cserében én is kérek rólad!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Nem hiszem, hogy bármin is változtat az, hogy valaki kívülről hogy néz ki.

Ha valaki agyhalott, az akkor is az marad, ha egy fantasztikus kigyúrt pasi vagy pedig egy szőke bombázó.


Kicsit (NAGYON-NAGYON-NAGYON) eltértünk a tárgytól.


Ha valaki nem tud megemelni 20 kg-ot, legyen az hímnemű, nőnemű vagy akármilyen kevert korcs, akkor az NEM alkalmazható olyan területen ahol ez az elvárás.

De akkor ezt kell kiírni feltételként.


Aki meg írta, hogy a nők nem tudnak vezetni, az valami rettentő mód kisebbségi komplexusban szenved, és valszeg 20-szorra lett meg a jogsi már minden sokadig vizsgabiztos és 77 PÁV után borítékosan, úgyhogy simán találkozhatunk bárhol és megnézzük, hogy melyikünk tud jobban vezetni.

Legyen szó akár B-ről vagy C-ről, vagy D-ről, vagy C+E-ről.

(kivéve motorra nincs jogsim)

2015. szept. 16. 15:34
 9/12 anonim ***** válasza:

Jó, ha majd lesz céged, és te döntesz ,akkor körülveheted magad nőkkel nyugodtan, pincétől a padlásig,senkit nem fog érdekelni.


Férfiak meg sírjanak most hogy bébiszitternek, nem veszik fel őket ? És titkárnőnek is csak női munkaerőt keresnek, pedig ugyanúgy el tudná végezni a kv főzést iratrendezést telcsizgetést egy férfi is.

2015. szept. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor kamionos vagy? Ennyire frusztrál hogy a parkolókban nincsenek hímnemű qrvák, és a kielégületlenségtől ilyen mérges lettél ?:)
2015. szept. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!