Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Beteges költekezö vagyok?

Beteges költekezö vagyok?

Figyelt kérdés

2 hónapja kezdtem el dolgozni. Ezidö alatt félretettem egy nagyobb összeget, a maradékból pedig felújítottam a ruhatáram, vettem pàr kozmetikumot. Mostanra már megvan mindenem, csak apróságok hiányoztak (BB krém, szempillaspirál), viszont kimerült a keret, és csak 2 hèt múlva kapok fizetést, ezért kivettem 6000Ft-t a megtakarításból, hogy 2 hét, és a sokszorosát teszem vissza, csak addig se járkáljak pénz nélkül.

(Eddig 100 ezer ment el ruhákra és kozmetikumokra)



Betegesen költekezek?


21l


2015. szept. 14. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:

A beteges költekező nem ilyen.

Ha meglesz mindened és elkezded vásárolni a sok haszontalan vackot + a 3. 4. Ugyanolyan tárgyat akkor lesznek gondok.

2015. szept. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A beteges költekező nem tud félrerakni valamint nem 6.000 Ft-ot vesz ki a megtakarításból, ha valami csoda folytán mégis sikerül valamennyit félretenni, hanem az egészet magához veszi.


Figyelj magadra, lehet, kicsit elszámoltad magad, lehet, kicsit lazán vetted a dolgot. Maximum egy kis felelőtlenséget írnék, ami szerintem még a "2 hónapja kezdtem el dolgozni" miatt belefér. Gondolom örülsz, hogy van saját fizu, arra költöd amire szeretnéd és ez nagyobb szabadságot ad.


A beteges költekezőtől messze vagy :)

2015. szept. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy az :)

Az első fizumból én is vettem mindent amit addig nem engedtem meg magamnak. Azóta több márkás dolgom is van, de én is mindig próbálok minél többet félrerakni, ez hol több, hol kevesebb összeg, de átlagosan a fizetésem felét félre tudom rakni (nyilván karácsony táján kevesebbet, de pl. ősszel többet, mert ilyenkor kevesebbet költekezem).

Majd ha olyan dolgokat veszel meg, amire nincs is szükséged, csak hirtelen felindulásból megveszed, mert megtetszik, aztán nem is használod, nah akkor leszel beteges költekező :)

2015. szept. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!