Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitol mas ez a dolog mint...

Mitol mas ez a dolog mint regebben? Hova "sietunk"? Miert nem varunk turelmesen?

Figyelt kérdés
Ugye vannak olyanok akik hamar part talalnak es boldogok is egyutt, es vannak olyanok akik sirnak ,hogy nincs es felnek ,hogy soha nem is lesz. Tipikus hogy 15-20 evesek kerdeznek olyanokat mint pl : nekem soha sem lesz baratom /baratnom ? , mi a gond velem ? Stb... Szerintetek regebben is igy izgultak az emberek tizen evesen hogy mikor lesz tarsuk ?

2015. szept. 12. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Úton-útfélen azt látják, hogy a magányos (mármint pár nélküli ember) nem ér semmit, és erre ráerősít az, amit a kortársaiktól látnak. Öngerjesztő folyamat.

A "régebben" nem tudom mit jelent ebben a kontextusban, én 15 éve voltam ennyi idős, és bár ennyire talán nem volt sürgető a helyzet, azért 18 körül már erősen zavarta azt, aki még egyedül volt.

2015. szept. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szüleimnek 15 évesen már volt párkapcsolata. (nem egymással)
2015. szept. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Régen? Régen ha egy nő 25 évesen még nem volt férjnél, akkor már meg volt bélyegezve vénlánykén. Akkor már úgy tekintettek rá, hogy nem lehet férjhez adni, mert a kutyának se kell.
2015. szept. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!