Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan, aki utálja az...

Van itt olyan, aki utálja az embereket?

Figyelt kérdés
Jártam pszichiáterhez, ahol kiderült, hogy antiszociális személyiségzavarom van. Viszonylag sok érzelmi trauma ért kisebb koromban, valószínűleg ezért alakult ki. Egyszerűen hűvös közömbösséget érzek mások érzéseivel szemben, jellemző még rám, hogy gyakran hibáztatok másokat.

2015. aug. 19. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Van, én is utálom az embereket. Habár, nálam ez kicsit másabb/bonyolultabb dolog.
2015. aug. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%
Próbáld meg mégis, hogy megismerkedsz 1-2 emberrel, mert az nem igaz, hogy minden ember egyformán rossz, gonosz, értelmetlen, stb. Tanulhatnál tőlük te is, hisz mást is ért ilyen-olyan trauma az életében, mégsem fordult el 100%-ban az emberektől. Tuti találsz olyan embert, akivel lenne közös témátok, ha nem más, akkor együtt lehet, hogy fel tudnátok dolgozni a traumákat (legalább megértenéd az okokat, a miérteket, túlélési taktikákat tanulnál, stb.), és akkor talán másként vélekednél az emberekről.
2015. aug. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen nem létezik, kedves utolsó.
2015. okt. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Jah, én is utálom..
2015. okt. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!