Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek Mabelről?...

Mi a véleményetek Mabelről? (Gravity falls)

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon szép és cuki. Olyan aranyos, hogy mindig pozitív. Láttam Youtubeon videókat, és szerintem szép.

Nektek mi a véleményetek róla? Járnátok egy ilyen lánnyal? Van esetleg ilyen ismerősötök?

14/F



2015. aug. 2. 22:04
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!!

Jöhetnek még!! :)

2015. aug. 6. 23:23
 12/12 anonim ***** válasza:

szerintem is nagyon aranyos, hogy mindenben csak a jót akarja látni xd van egy hozzá hasonló viselkedésű ismerősöm, de őt nem igazán bírom, szerintem rajzfilmekben még elfogadható, ha egy karakter ilyen kis naiv és butácska, mint Mabel, de egy hús.vér ember ne akarjon már olyan lenni, mint egy mesebeli lény...amúgy is utálom az ilyen megjátszós embereket, akik azt hiszik magukról, hogy valami film főszereplői vagy nem is tudom, de az ilyenek idegesítenek a legjobban, akik még direkt rá is játszanak arra, hogy hülyének nézzék őket, mert szerintük az akkora poén.

amúgy a sorozatot imádom ^^

2015. aug. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!