Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bleachben van náci jelek?

Bleachben van náci jelek?

Figyelt kérdés
Sziasztok valamelyik nap néztem bleacht és úgy-e jelentése angolul fehérítő szóval embereket tisztítanak meg és elég erős náci jelek vannak benne itt a link mintha fegyverként használnák a felsőbrendű emberek különleges hajszinel [link]

2015. júl. 23. 22:11
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
17. mit mondjon,elmondta hogy ázsiai kultúrába mit jelent az a jel elsősorban,mit vársz még?ha meg 100%-os bizonyítékot akarsz akkor a mangakát kérdezd ne a gyakori kérdéseken pattogj
2015. júl. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Az a jel Ichigo bankaijánál jelenik meg keresztvasként a kardján. A "bankai" végső szintet jelent. Na szóval a Japánoknál ez a szimbólum a végsőt vagy végtelent jelent. Ezért van Ichigo bankaiján ez a jel. A végső szintet jelképezi.
2015. júl. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Igen akkor most már értem a nácik is a végső vagyis az egyetlen faj akartak lenni akkor így függ össze ez a dolog
2015. júl. 27. 13:58
 24/28 A kérdező kommentje:
és minden halálisten a bankai kimondásával tud a végső szintbe lépni
2015. júl. 27. 14:16
 25/28 anonim ***** válasza:

Nem. A naciknal ez mast jelent, nem a vegsot. Asszem valamelyik kulturatol koppintottak le, es a nemzeti jelkepukke akartak.

tobb info: [link]

jah a halalistenek tenyleg a bankai kimondasaval lepnek a vegso, legerosebb szintre. Ez a bankaijuk. Am en vagyok az utobbi valaszolo.

2015. júl. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Jah bocs :) rosszat linkeltem. Ez az : [link]

am meg japanoknal a halhatatlansagot is jelkepezi az a szimbolum.

2015. júl. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Hát elképzelhető, hogy valóban náci jeleknek szánták...ki tudja...
2015. aug. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 2cool4scoole válasza:
Ezt a jelet már több száz éve az ázsiaiak használták és mikor Hitler hatalomra került új szimbólumot akart csinálni magának na és ezt az ázsiai jelet koppintotta le tőlük, ezért egyforma.
2015. szept. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!