Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek lehet úgy élni,...

Szerintetek lehet úgy élni, hogy az ember utálja magát?

Figyelt kérdés

Utálom a személyiségemet és a kinézetemet, az egész életemet (20 éves vagyok, fiú)


És folyamatosan pusztítom magamat, már 3 éve kb. ez pedig az önutálatomból fakadhat. Más is van ilyen helyzetben? Igaz, hogy ebben az állapotban nem igazán tud az ember semmit sem csinálni?


2015. júl. 20. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Keress fel egy pszichológust!

Komolyan!

2015. júl. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, sokan élnek így. Az más dolog, hogy nem érdemes. Az életedért te vagy a felelős, neked kell rendberaknod. A kinézeteden is tudsz változtni bizonyos határokon belül, például öltözködhetsz máshogyan, eljárhatsz sportolni, választhatsz magadnak másféle frizurát. A lényeg az, hogy minden nap tegyél magadért valamit.
2015. júl. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Max lenni, ezt nem nevezném életnek, ha utálja valaki magát.

Az életet élvezni kell.

2015. júl. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
én például nem változtathatok másféle frizurát,mert akkor tönkre kellene tennem a hajamat,annyira hülye állat meg nem vagyok....szóval ez sem igaz,hogy mindenen lehet változtatni a külsődön úgy,hogy közben még egészséges is maradj
2015. júl. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*választhatok másféle frizurát
2015. júl. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Ez van. Lekötöm magam, dolgozom, az ismerőseim sokat formálnak (pozitív, negatív értelemben is), de azt, hogy ne utáljam magamat, eddig senki nem tudta "kiűzni" belőlem.

Tudom, most jön a szöveg, hogy "ezt neked kell akarni", stb. De mi van akkor, ha az ember már eleve valamiféle stigmával született?

2015. júl. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!