Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti erről mit gondoltok?

Ti erről mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Egy 16 éves lány vagyok napi 19 órában a gép elött ülök 5 órákat alszok,társasági életem nincs,kimozdúlni nem szoktam,és általában a hasamról eszem.A súlyommal nincs gond a kinézetem átlagos.....

2015. júl. 5. 00:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A szex az egyik legjobb dolog amit két ember együtt csinálhat. Érdekes hogy azoknak, akik a valóság elől játékba, sorozatba, animébe menekülnek megelégszenek azzal, az ottani virtuális világgal. Viszont ezek nem fognak orgazmust okozni, nem fognak szeretni, nem támogatnak, és emellett elveszik az életed teljesen. A megoldás az lenne ha változtatnál az életmódodon. Mondjuk elmehetnél futni minden nap, vagy vehetnél kutyát, lehetne valódi hobbid.
2015. júl. 5. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy nem lehet véletlen az, hogy ide jutottál. Írtad fentebb, hogy nem bánod, tehát nem érzed magad rosszul, csak van annyi belátásod, hogy tudod, ez így hosszú távon nem fog működni, hiszen egyszer majd nem lesz aki finanszírozza hogy egy sötét szobában kuksolj a gép előtt. Bizonyára iskolába jársz még, de az iskolai közösség nem lehet számodra túl kellemes, ha senki társaságára nem vágysz így nyáron. Lehet, hogy jót tenne neked egy animés közösség. Az pedig egyáltalán nem igaz, hogy az anime rajongók csak bezárkózott kislányokból állnak. Ahova én jártam sokáig, ott nagyon sok nyitott, értelmes és belevaló srác volt. És ugyanígy lányokból is. Aki bezárkózott volt, az én voltam. :D Nekem nagyon sokat segített hogy velem egykorú fiatalok közé mehettem, akikkel volt legalább egy közös témám, az animék, de ezen kívül rengeteg minden előkerült még, ugyanis ők sem a Holdról jöttek.
2015. júl. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!