Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az milyen dili, hogy a volt...

Az milyen dili, hogy a volt barátnőm anyjának 7 (hét) keresztneve van (állítólag)?

Figyelt kérdés
Valami előkelőbbek voltak régen. (meg most is talán)
2015. jún. 23. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Tudtommal Magyarországon legfeljebb kettő keresztneve lehet az embernek.
2015. jún. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nem lehet h vmi vallasi cuccok? En nem vagyok ebben otthon de van ugye a bermanev meg meg biztos van tobb ilyesmi cucc is
2015. jún. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag nekem meg 8.


Üdv,

Überhorgerszeffer von Barbadilla Aladár Péter Józsi Feri Mátyás Laci Béla Sarolta

2015. jún. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Magyarországon anyakönyveztetni kettőt lehet, de a családi hagyományban számon tarthatnak továbbiakat is. Nekem pl. egy van anyakönyvezve, de a családban mindenki tudja a második, anyakönyvezetlen utónevemet is (kb. olyan, mint egy becenév). Másrészt ha nem itt anyakönyvezték, akkor lehet több neve.
2015. jún. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi !! Lehet, hogy a kettő feletti nevei nem hivatalosak (anyakönyvezettek) - ilyen mértékben nem vagyok képben, csak emlékszem, egyszer mondta (valakinek a társaságban), hogy 7 van neki
2015. jún. 24. 08:52
 6/8 anonim ***** válasza:

Babits Mihály teljes neve:


Szentistváni Babits Mihály László Ákos

2016. márc. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A Babits az legalább volt valaki - az általam említett személy pedig csak úgy csinál.....
2016. márc. 19. 11:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát az lehet, de Babits se tudom, hogy kaphatott ennyi nevet.
2016. márc. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!