Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megölnétek egy embert pénzért?

Megölnétek egy embert pénzért?

Figyelt kérdés
Tegyük fel,hogy megölhettek valakit egy bizonyos összegért úgy,hogy nem lenne semmi következménye csak a saját lelkiismereteddel kell rendezned,megtennéd?Amennyiben a válasz igen,mi lenne az az összeg amiért megtennéd?
2015. jún. 20. 21:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem, nem vagyok olyan, mint a szeretett kisebbségünkből sokan!

A pénz jön, megy. De az adott ember már soha nem lesz újra életben!

2015. jún. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem.Soha semmilyen indokból. Amúgy egy "neves" boszin már megpendített egy ilyet nekem (azóta már leváltották),hogy az ellenségemet ugyan úgy támadjam be halálig, mint ahogy az engem, attól a pillanattól kezdve fordultam Istenhez és többet elérhetetlenné váltam a boszi számára, aki bosszút esküdött:D De Isten legyőzte, és mindannyiszor fog próbálkozni, lefogja győzni, egészen addig mig el nem törli a csatlósaival egyetemben .
2015. jún. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem
2015. jún. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Semmiért nem ölnék embert, de még állatot sem hiszem.
2015. jún. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Némelyiket ingyen is, de inkább azt is csinálja más!
2015. jún. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Attol fugg ki az. Es nevezettek orultnek, de megtennem, mindig is kivancsi voltam milyen embert olni.
2015. jún. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Senkit nem ölnék meg, sem pénzért, sem semmi másért.
2015. jún. 21. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Olyan politikai vagy multinacionális cégek vezetőit, akik annyi emberellenes bűnt elkövettek felelősségre vonás nélkül, hogy semennyi lelkiismeret-furdalásom nem lenne.
2015. jún. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát ha azért kell a pénz, hogy megmentsek valakit, akit szeretek, akkor igen. Ha csak úgy kapnék pénzt, vagy még ha ki is lakoltatnak, megoldom máshogy, most azért nem öldöklök.
2015. jún. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja, hideg vérrel...
2015. jún. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!