Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért viselkedik így valaki...

Miért viselkedik így valaki ha nem meleg?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=eV8a_W_8s88


A bal oldali srác az az, de a jobb oldali nem

Pedig én szinte meg voltam győződve a viselkedése alapján hogy az. Meg elég sokat tűnik fel így meleg videósok mellett. De ő nem az. Legalább mindenhol azt olvasni hogy nem az, és nem hiszem hogy túlzottan oka lenne titkolni.


2015. ápr. 16. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne meleg? Azért, mert azt mondja?! A legtöbb közéleti meleg tagadja vagy titkolja, hogy meleg. Mivel még a modern társadalmakban is létezik a homofóbia.

Aki meleg módon viselkedik, az az esetek 99 százalékában az is.

Ez a gyerek meg majd pár évvel később coming outol.

Különben meg nincs ezzel semmi gond.

2015. ápr. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csekély izomzatú, ránézésre tehetséges táncos, és az arca adott hozzá, hogy kiéhezett tinilányt játsszon vele. Rákerestemmá... Ja, hogy ez egy ilyen "énekes"? :) Mondjuk láttam már ilyet izmos rendőrben is, alig volt vicces a lányarcával meg a rohadt magas hangjával, de elvileg a csajokat szereti. Egyébként Chaplin idejében elég sok fickó volt ennél is furább mozgású. Nem feltétlenül burnyákok, bár én a rendőrömre azt mondanám, hogy mégiscsak az.
2015. ápr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!