Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az anime miatt van?

Szerintetek az anime miatt van?

Figyelt kérdés
Van egy lány baratom aki alapvetoen nagyon kis cuki meg szeleburdi kisse szerencsetlen de nagyon kedves,visszahuzodo es szeretnivalo.Azt tudniillik o animezik.En is megneztem egy animet es nagyon hasonlo viselkedest tepasztaltam par karakternel mint a baratomnal.Szerintetek az anime az oka annak hogy ilyen tulajdonsagai lettek?

2015. ápr. 7. 23:55
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Esélyes, hasonlót már én is megfigyeltem ismerőseimen.
2015. ápr. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim válasza:
100%
Az anime is csak az emberek viselkedését próbálja visszaadni, bár legtöbbször eltúlzottan, felnagyítva. Mindenki utánoz, ha megnézel egy romantikus filmet, te is az a nagy romantikus ember akarsz lenni, ha egy autós filmet, várod hogy mikor viheted el a kocsit egy körre, ha akciót, akkor egy macsó vagy aki bármire képes, ez eltart 1 napig biztosan. Ő animét néz és azt gondolom minden nap ezért biztos, hogy ez alakítja a viselkedését ami tovább kitart mivel sokat nézni, nincs ezzel semmi baj, csak szembesítsd vele ha már nagyon túlzásba viszi. :)
2015. ápr. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat!:)
2015. ápr. 8. 00:26
 4/32 anonim válasza:
Melyik varosban laksz? Egy baratnom ram is mindig mondja h szeleburdi vagyok es illik ram a leiras is xd (1-2dolgot kiveve.. :'D)
2015. ápr. 8. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Nyíregyháza:D
2015. ápr. 8. 06:51
 6/32 anonim válasza:

Akkor nem :D baromi messze van innen xd bar h ne csak offoljak azert irok egy normalis valaszt is :'D

amig nem viszi tulzasba vagy nem direkt csinalja, marmint h nem akar olyan lenni mint az animek addig oke (en is allandoan veletlenul csinalok olyanokat h pl ha bocsanatot kerek egy nagyon kicsit meghajolok, v furcsa kezmozdulatot teszek.. a meghajlas csak az anime lehet de a kezmozdulat egy haveromtol van aki allandoan ugyanezt csinalja.. xd)

2015. ápr. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Vagy egyszerűen csak egyezik a viselkedése némely "animés" viselkedésmintával.

Ahogy #2 mondja, az animék is az emberi érzéseket és viselkedésformákat ábrázolják.

2015. ápr. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Folytatom: lehet, hogy másik irányból kell nézni a dolgokat. Lehet, hogy pont azért lett animés, mert eleve ilyen a viselkedése.
2015. ápr. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Véletlenül nem vetted észre, hogy egy hatalmas izzadságcsepp jelenik meg a haja mellett ha zavarban van?
2015. ápr. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim válasza:
Erről nemrég készült egy cikk,fusd át: [link]
2015. ápr. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!