Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet az oka, hogy némelyik...

Mi lehet az oka, hogy némelyik 18-25 éves Onedirectiont meg hasonlóakat hallgat?

Figyelt kérdés
Én 19 vagyok,de nem tudom felfogni,hogy sok lány/nő miért hallgat ilyen kisfiús bandát.Egyszerűen unalmas ksi lagymatag zene,a hangjuk is kisfiús és egyszerűen röhejes,hogy már mennyire tündi-bündik akarnak lenni a klipjeikben.és nem értem,hogy hogy nem nőtték még ki az ilyen dolgokat ennyi idősen.(mondjuk én 12 évesen sem ilyeneket hallgattam)Ti tudtok erre valami pszichológia magyarázatot?

2015. márc. 29. 18:07
1 2
 11/13 anonim válasza:
Mert a One Direction jó zenét énekel.Én is szeretem(Directioner jelentkezik^^).Van akinek ez,van akinek az.Ízlések és pofonok.Viszont abban a többieknek igazuk van,hogy nincs ehhez túl sok közöd,hogy Ők mit hallgatnak.:)
2015. máj. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Azért mert a One Direction több mint egy banda. Ha megismered őket, kicsit is utánuk nézel,meglátod azt a rengeteg érzelmet és szeretetet bennük, amiket mind átadnak a dalaikon keresztül nekünk. Igen a What Makes You Beautiful tipikus sláger szám,nincs benne semmi különleges. Nem is ők írták, csak eléjük rakták,hogy énekeljék el,hiszen még akkor nem volt saját számuk. 16-17 évesen mondjuk már ez is nagyon nagy dolog volt. Azután eltelt 1-2 év és már saját dalokat írtak. Saját tapasztalataikról,érzelmeikről,gondolataikról...hihetetlenül jó zenével párosítva egy ilyen szám lenyűgöző. Kicsit nézz utána annak,mit is gyűlölsz annyira,mert tudatlanul nagyot lehet koppanni ;) 15/L
2015. okt. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más az ízlése. Én erre csak ennyit szoktam mondani. És igen, az első dalaik kicsit tényleg nyálasok, de azóta rengeteget fejlődött mind a hangjuk, mind a dalszövegíró képességük. És ők is változtak. Már nem 16 évesek, felnőttek. Mielőtt ítélkezel hallgasd meg a legújabb dalaikat. Vakon utálni valamit a legnagyobb hülyeségek közé tartozik a Földön.
2015. okt. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!