Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet az oka, hogy némelyik...

Mi lehet az oka, hogy némelyik 18-25 éves Onedirectiont meg hasonlóakat hallgat?

Figyelt kérdés
Én 19 vagyok,de nem tudom felfogni,hogy sok lány/nő miért hallgat ilyen kisfiús bandát.Egyszerűen unalmas ksi lagymatag zene,a hangjuk is kisfiús és egyszerűen röhejes,hogy már mennyire tündi-bündik akarnak lenni a klipjeikben.és nem értem,hogy hogy nem nőtték még ki az ilyen dolgokat ennyi idősen.(mondjuk én 12 évesen sem ilyeneket hallgattam)Ti tudtok erre valami pszichológia magyarázatot?

2015. márc. 29. 18:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Persze, hogy tudok: van aki ezt szereti. Ha pedig szereti miért ne hallgatná? :) 18/f
2015. márc. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem,hogy az ízlés összefügg az értelmiségi szinttel..
2015. márc. 29. 18:25
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az értelmi szint, nem értelmiségi szint egyrészt, másrészt az értelmi szintet inkább az határozzta meg, hogy feléred ésszel, valakinek ez tetszik, másnak amaz és nem ugatsz bele.
2015. márc. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Igazuk van az előzőeknek.

Neked mi közöd hozzá? Ennyire unatkozol?

2015. márc. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 egy naaagy fan ***** válasza:
Nekik ez tetszik, neked más, nincs értelme a kérdésnek.
2015. márc. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Micsoda kérdés? Én 48 vagyok, és még a koncertjükre is kimentem...és miért? Mert tetszik a zeneéjük, és az a színpadi show amit látok.És 3 órára újból 20 évesnek éreztem magam. Imádom a fiatalságot! Annak ellenére, hogy a sokak által nehezem emészthető jazz-t szeretem a legjobban. A zene szeretete nem kor függő, mint a farmer viselése sem. Bárkinek, bármi adhat felüdülést! Inkább azt elemezd magadban, hogy mi Benned ez a rosszindulatú megnyilvánulás, mely cseppet sem szimpatikusabb, mint Neked az 1D
2015. márc. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem szimpatikus ez a gondolkodás az embereknek,de tényleg nem értem ezt a jelenséget.
2015. márc. 30. 15:36
 8/13 anonim ***** válasza:
Legyen ez a legnagyobb problémád, utána meg törődj a magad dolgával, ne mások ízlésével, szerintem nem kért senk itéged, hogy értsd meg ezt a nagy one dirrection rejtélyt.
2015. márc. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%

Büszke vagyok az eddigi válaszadókra, hogy kiálltak a banda mellett!

Jómagam beletartozom abbaa kategóriába, amit megemlítettél. (18, hamarosan 19 leszek)

Gondolom te is leragadtál a What Makes You Beautifulnál, de megemlíteném, hogy azóta 4 év telt el, és nagyon sokat fejlődtek.

Szeretnélek megkérni, hogy halgass bele az utolsó lemezükbe, (four) a hivatalos youtube oldalakun fent van az összes szám. A célközönség már egyáltalán nem a 12 évesek korosztálya, a dalaikban burkoltan, de van szó (kifejezetten sokszor) szexről is.

És hogy miért rajongok értük? Mert nekem egyrészt nagyon tetszik a zenéjük, minden dalukat kívülről fújom. Másrészt a szeméyiségük is imádnivaló, a médiában hallottak ellenére kiváló példaképek, tisztelettudóak, imádják a rajongóikat.

Rengeteget dolgoznak, 4 év alatt 4 albumot adtak ki, folyamatosan turnén vannak, hogy boldoggá tegyék a rajongóikat. Én nagyon tisztelem és szeretem őket.

2015. márc. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Istenem, meg mindíg itt tartunk??

Nem értem téged ez miért zavar. Hamarosan 19 éves vagyok, de bevallom 15 éves korom óta szeretem őket. A szeretetem feléjük, a zenéjük felé egyátalán nem határozza meg vagy befolyásolja milyen értelmes vagyok. Nem értem miért más egy fiúbanda felé a rajongás, mint például egy rock-ot játszó banda felé. Az első állandóan el van ítélve, a másik meg milyen menő már. Nincs menő meg nem menő. Te a tuc-tuc-tuc zenét szereted, hallgasd azt. Juliska a rockot szereti, hallgasson csak nyugodtan rockot. Én a One Directiont szeretem, légyszíves szard le, hogy milyen zenét szeretek és hallgatok 18 évesen, nem a te dolgod.

Az előző válaszoló pedig mindent tökéletesen írt!:)


Alulmaradtál Kiscsillag!;):D

2015. ápr. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!