Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Locsifecsi ember kezelese? En...

Locsifecsi ember kezelese? En vagyok a bunko, ha kozbeszolok?

Figyelt kérdés

A ferjem mindenkit vegighallgat,udvariasan,tisztelettudoan,akkor is ha sietnenk,vagy mas dolgumk van.

Pl.ma volt egy komuves nalunk,mert csempeztetni szeretnenk.egy nagyhangu,bobeszedu ember.

Aki azt,hogy csak 2 honap mulva tudja elvallalni,kb 15-20 percig magyarazta,mi dolga,munkaja van.

Em parszor kozbevagtam,hogy kerdezzek,de a ferjem ahitattal hallgatta....pedig akkor akartuk a falat csinalni milor jott a komuves.

Vagy szomszed neni megallitja,mikor mennenk valahova,ot is udvariasan hallgatja,mintha mas dolga nem is volna...azert lehet mondani,hogy bocsamat,de megyunk,vagy testbeszeddel kifejezni,hogy "sok a duma"...


2015. márc. 28. 19:20
 1/9 A kérdező kommentje:
Idegesitenek a locsogo emberek,es a ferjem se bobeszedu.de o meg olyan mulya,vagy nem is tudom mi illene ra,hogy nem mer kozbrszolni,nehogy megbantsa,vagy udvariatlannak tunjon...
2015. márc. 28. 19:24
 2/9 anonim ***** válasza:
A félénk és férfiatlan férfiak nem mernek szólni ilyen esetben, ők azok akik nem védenék meg a nőjüket vészhelyzetben sem mert nem szeretik a konfrontációt. Nem merik visszavinni az elromlott gépet a boltba mert félnek attól hogy mit szól az ügyfélszolgálatos, és inkább lenyelik a túlszámlázást a szolgáltatóktól csak azért, hogy ne kelljen intézkedniük. Hagyják hogy eléjük kerüljenek a sorban, és átadják a parkolóhelyet mert nem éri meg a veszekedés. Mind igazi főnyeremény!
2015. márc. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Most a férjeddel van a gond vagy a bőbeszédű emberekkel? A férjed akkor is ilyen volt, mikor hozzá mentél. A bőbeszédű embereknek meg lehet jelezni, ha sok belőlük, hátha észre veszi magát.
2015. márc. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok túl beszédes, de tökre szeretem mikor leállnak velem beszélni, és mesélni nekem az emberek.
2015. márc. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A férjed az a típus, aki kedves, türelmes, jó hallgatóság, számára az emberi kapcsolatok a fontosak. Az ilyen személyiségnek az a nagy előnye, hogy kitartó, mindig higgadt, nagyon szilárd alapot nyújt egy kapcsolathoz. Te pedig igazi domináns alkat vagy, gyors, célratörő, eredményorientált. (írás közben vigyorgok, mert szinte látlak magam előtt benneteket:-)). Amit leírsz, abszolút természetes, magam is leginkább domináns vagyok, falramászom a hasonló szituktól. És igen, hajlamos az ember ilyenkor kicsit bunkó módon rövidre zárni a dolgokat.

Ami segíthet, az az, hogy megpróbálsz empatikusabb lenni pl. a magányos szomszédnéni felé. A kőművest le lehet állítani udvariasan, de határozottan (Értem, sok munkája van. Tud biztos időpontot mondani, amikor csak nálunk dolgozik, és nem megy máshova? Pontosan mi az a dátum? Kérem, írja fel/be a telefonjába, x. hó y-án reggel 8-kor várjuk., én is felírtam. Ne fogadjon el erre az időpontra más munkát.), apát pedig emlékeztetni, hogy ne haragudjon, de ugye nem felejtette el, hogy most ezt és ezt el kell végeznünk.


Mindenesetre ne nézd le, hogy olyan, amilyen, egyrészt mert nem tehet róla, másrészt mert melléd ilyen személyiség nagyon jó, ők meg tudnak oldani olyan dolgokat is, amit egy domináns nem, csak konfrontálódik.:-)

2015. márc. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
2.es.Nem mondanám félénknek,vagy férfiatlannak:)Biztonsági őr, pisztoly is van,és szerintem megvédene:)
2015. márc. 29. 11:29
 7/9 A kérdező kommentje:

3.as.

Mind a kettővel:)


Idegesít ez a hozzáállása,mert így rászállnak, a sok időmilliomos,akinek szóf..sása van.Ő meg képtelen lerázni őket...:)


De a locsifecsiek is,mert én meg úgy érzem, én vagyok türelmetlen, mert közbe merek vágni...:)

2015. márc. 29. 11:32
 8/9 A kérdező kommentje:

4. Nehogy azt hidd:) nem vagyok én domináns, csak türelmetlenebb...

én is meghallgatom az embereket, a munkám ezzel jár, lehet már ezért nem is szeretem a magánéletben annyira hallgatni őket.


Ilyen pasi mellett csak dominánsabb lehet lenni,mert ő amúgy is nehezen dönt, és néha teszetosza.


Rák jegyűek vagyunk mind a ketten amúgy, és én se vagyok túl határozott, de néha muszály.:)


De vittünk már vissza mind a ketten cuccot kicseréltetni..:)

De az igaz, hogy konfrontálódni egyiken se nagyon szeretünk, de néha muszáj...:)

2015. márc. 29. 11:35
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja, és azért tettem fel a kérdést, mert a férjem szerint bunkóság félbeszakítani valakit..:)Még akkor is, ha szómenése van..:)
2015. márc. 29. 12:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!