Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Spiritualitás iránt érdeklődő...

Spiritualitás iránt érdeklődő lányok, akik írnának magukról?

Figyelt kérdés

Hogy találkozott vele először, mennyire érdekli, tevékenység amit ezzel kapcsolatban csinál, akár olyan dolog is ami nem tartozik hozzá, hogy gondolkozik most a világról, párkapcsolatról, hány éves stb


Írhatsz pm-ben is röviden, hosszan is.



2015. márc. 11. 15:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Utolsó Előtti!

Ha valaki semmi iránt nem érdeklődik a TV-n és tableten kívül, akkor valóban gondok vannak, de azért nem kell lenézni másokat, mert nem kedvelik annyira a biológiát:)

2015. márc. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Jahh, a f@ szom a biológiába.
2015. márc. 26. 18:46
 13/14 anonim ***** válasza:
Azért egy minimális biológia tudás nem ártana. Az emberek többsége olyan sötét a saját testét illetően, hogy az valami hihetetlen. Érdemes megnézni a szerelem szex rovatot. Olyan blőd kérdések vannak, hogy az hihetetlen. A másik kedvencem amikor a gyúrós bunkó elkezd nekem magyarázni az emberi test működéséről, amit a betonagy.hu-n olvasott. :-D Aztán csodálkozik amikor a belgyógyászaton köt ki, mélyvénás thrombózissal...
2015. márc. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Engem nagyon is érdekel.....

14 éves vagyok és úgy egy éve érdeklődöm, vagyis csak egy éve fogalmazódott ez meg bennem, mert addig tudat alatt ment a dolog.

Igazából ezzel kapcsolatban nekem volt egy olyan szituáció ami az egészségemet és ezzel az életemet mentette meg.

Ez a dolog egy pánikbetegség volt. Úgy nagyjából összefoglalva engem a meditáció mentett meg, az én lelkem ettől megnyugvásra lelt. Ugyanakkor engem a depresszióból is a spiritualitásom hozott ki.

Nekem nagyon fontos a gondolkozás és az, hogy megismerjem önmagam és elfogadjam a jó és rossz tulajdonságaimat is. Mert a jó nincs rossz nélkül. Néha amikor gondolkozni van kedvem lemegyek a folyópartra csak ülök és nézem a vizet.

Közben járnak a fejemben a gondolatok. Persze ezt nem csak így erősítem egy magam. Nekem van egy tanárom aki nagy hatással volt rám, ős is nagyon benne van a témában. Elkezdtem, hozzá külön órákra járni és nagyon sokat tanultam az energiákról.

Nekem ő a mesterem akit az élettől kaptam. Mindenkinek van egy vagy több az élete során akik segítőkezet nyújtanak, ha kell többször is. De néha még bennem is túltengenek az energiák. Nagyon sok égő égett ki már a szobámban. Amikor egy embernek sok az energiája képes arra, hogy befolyásolja az elektronikai eszközöket esetleg bezavarja őket. Nemrég történt például, hogy telefonon beszéltem és a legérzékenyebb témánál begerjedt. Ez nem véletlen. Véletlenek nincsenek. Minden okkal történik körülöttem és nem csak körülöttem, hanem körülötted is. Nem véletlen az sem, ha találkozol valakivel vagy megismersz valakit, mert a sors úgy akarta, hogy ti találkozzatok. Dolgotok van egymással.Mindenkitől tanulunk és mindenki tanul a saját és más hibáiból is.Szóval csak annyit kívánok, hogy mindenki élje sz életét figyeljen az univerzum jeleire és ne maradjon le semmiről. "Ne attól félj, hogy az életed véget ér, hanem attól, hogy sosem kezdődik el"

2015. ápr. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!