Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Spiritualitás iránt érdeklődő...

Spiritualitás iránt érdeklődő lányok, akik írnának magukról?

Figyelt kérdés

Hogy találkozott vele először, mennyire érdekli, tevékenység amit ezzel kapcsolatban csinál, akár olyan dolog is ami nem tartozik hozzá, hogy gondolkozik most a világról, párkapcsolatról, hány éves stb


Írhatsz pm-ben is röviden, hosszan is.



2015. márc. 11. 15:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A fiatal nők többsége lelkileg túl fejletlen, hogy önmagán kívül bármi is érdekelje...
2015. márc. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Én is fiatal vagyok(bár hím egyed), és ismerek olyan korombelieket akik szintén foglalkoznak a témával, bár egy nő sincs köztük és ez az állításodat igazolja, hiszem(lehet csak hinni akarom) hogy nem lehet ekkora eltérés csupán csak amiatt hogy ki milyen nemű.


Őszintén szólva részben, egy részem, úgy gondolkozik a témáról mint te, ez is volt az egyik oka kérdésem kiírásának.

2015. márc. 11. 15:34
 3/14 anonim válasza:
Na azért vannak kivételek, nem mindenkit csak önmaga érdekel. :) Engem az lep meg, hogy a többség (remélem valójában nem a többség) hogy bír olyan felszínes, egoista életet élni? A kérdésre válaszolva én nem gondolom hogy bármilyen tevékenységet űznék ezzel kapcsolatban, egyszerűen csak szeretek gondolkodni a nagy kérdésekről, válaszokat kapni rájuk, tudni szeretnék mindent! A hétköznapokban pedig igyekszem a dolgok mögé látni, meglátni azt, ami valóban számít, és amit valóban jelent. Elég nehéz pár mondatban megfogalmazni, de most nem szeretnék kisregényt írni. Kedves kérdező, esetleg te is leírhatnád hogyan vélekedsz a világról. :) 20/L
2015. márc. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nekik ez a valóságuk, teljesen más értékek szerint élnek.

Nem hiszem hogy ez baj, okkal van így.

Ha jobban megismered őket rájössz hogy bennük is ott vannak az átlag ember által vágyott dolgok, és hogy ők is jók belül, csak ez el van nyomva.


Általában az zavar más emberekben amit saját magadban sem tudsz elfogadni, amilyen vagy, visszatükröződik. Meg kell magadnak bocsájtani.


Ha barátságos és boldog vagy a többi embert is annak fogod látni.

2015. márc. 11. 16:42
 5/14 anonim válasza:
Előző vagyok. Az a furcsa, hogy én a többi embert még ismeretlenül is szeretem, mindig barátságos vagyok velük, tőlük is sok kedvességet kapok, ha nem, akkor sem gyűlölöm őket. Egyetlen embert nem tudnék mondani aki az ellenségem. A nagyon közeli ismerőseim azt mondják rólam, hogy "sugárzok", jó a közelemben lenni, de nyilván ez szubjektív, ők tényleg nagyon jól ismernek. Néha mégis kívülállónak érzem magam, mintha nem lennék egy hullámhosszon a többi emberrel, valami elzár tőlük. Úgy érzem mintha valójában teljesen máshová tartoznék, mintha az élet csak egy köztes állomás lenne (mondjuk ezt így is gondolom), ami szép és jó, de most már ideje felébredni.
2015. márc. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"Ha jobban megismered őket rájössz hogy bennük is ott vannak az átlag ember által vágyott dolgok, és hogy ők is jók belül, csak ez el van nyomva."


Jók belül? A hét vicce. Önzés, önzés, önzés. Ez van belül.

2015. márc. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én gyűlölöm az embereket, ostobák, bunkók, felszínesek, lusták gondolkodni, és iszonyatosan műveletlenek.
2015. márc. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Te inkább kutya párti vagy?
2015. márc. 11. 17:13
 9/14 anonim válasza:

Igaz csak 14 eves vagyok ( lany)

Es nem egeszen vagyok tisztaba a spiritualitas szo jelentesevel, de szerintem az az hogy valakit nagyon erdekel valamifele dolog..

Hat ha azt jelenti akkor engem nagyon erdekel valami..

Megpedig az emberi test es gondolkodas..

A pszihologia nagyon erdekel..nagyon jo emberismero vagyok..

Es szerintem azert egy atlag embernek illene tudni hohy a sajat szervezeteben egyaltalan mi zajlik le...

Dehat sajnos nagyon keves embert erint az a dolog( legalabb is az en korosztalyomba utaljak a bioszt meg az ilyesmit)

De szerintem az emberi test egy gyonyoru es sethetetlen dolog...

Szoval engem ez erdekel^^

2015. márc. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Utolsó: Teljesen egyetértünk, ezért jöttem biológiát tanulni az egyetemre. :)
2015. márc. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!