Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon létezik sötétvörös hajszín?

Vajon létezik sötétvörös hajszín?

Figyelt kérdés
Már régóta foglalkoztat, hogy vajon csak világos vagy sötétvörös hajszín létezik?

2015. márc. 4. 19:48
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt lefelejtettem, hogy természetes sötétvörös hajszín
2015. márc. 4. 19:54
 2/7 anonim ***** válasza:

Harry Potternek sötétvörös hajú volt az anyukája :)

Egyébként nem tudom, szerintem van, bár tény, hogy a legtöbb vörös világos. Esetleg a vörösesbarna sötét is, meg vöröses is.

2015. márc. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen bátyámé sötétvörös (mint az őszi fák vörös levelei) az enyém meg tűzvörös (mint a lángnyelvek). Közép korúak vagyunk és szinte mindenki aki nem ismer azt hiszi ezek festett színek,pedig teljesen természetes. Ja és előny,hogy nem őszülünk hamar.
2015. márc. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

20:10-es válaszoló, a szüleitek is vörös hajúak? Bocsánat, ha buta a kérdésem, csak kíváncsi vagyok.

Nekem a húgom vörös, és nagyon irigy vagyok rá.

2015. márc. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 Dehogy apa barna,anya meg majdnem fekete hajú,kreol bőrrel. Gyermekkorunkban sokan kérdezték örökbe fogadtak-e minket? -Elég kellemetlen volt. Nekem a lányom aranyszőke a fiam barna hajú lett. Minden bizonnyal az unokáink örökölhetik e- hajszínt.
2015. márc. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, létezik. A legkülönlegesebb, amit láttam, egész mély bordós-vörös volt, ráadásul baromi hosszú és göndör is. Igazából a teljesen piroson kívül minden variáció előfordul alapból is szerintem.
2015. márc. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 😊
2015. márc. 6. 19:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!