Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem megy ki a dallam a...

Miért nem megy ki a dallam a fejemből annak ellenére hogy már idegesit is?

Figyelt kérdés
Szeretek dudorászni, néha előfordul hogy egy dallam folyton az eszembe jut és ha már nagyon unom, akkor is.Aztán egyszer csak elmúlik.Tudja valaki mitől van ez? Több ismerősöm is beszámolt már ilyesmiről.
2015. febr. 25. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Irigyellek,hogy nincs mas dolgod.


System of a down-Innervision. :)

2015. febr. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Inkább ne irigyelj.... Amúgy munka közben szoktam leginkább dudorászni, nem unalmamban, és csak érdekelt volna ennek a jelenségnek a magyarázata, -ha van ilyen.Egyébként nem vagyok dilis!!!
2015. febr. 25. 20:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Dallamtapadás, mindannyiunkkal előfordul, ilyen hülyén van húrozva az agyunk. Állítólag attól elmúlik, ha meghallgatod az adott dalt, nálam ez hol működik, hol nem.
2015. febr. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Istenem.. :D Ha már idegesít, akkor hallgass meg egy másik zenét, de valami kevésbé fülbemászóbbat :D
2015. febr. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!