Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Mi a mai kor férfi...

Lányok! Mi a mai kor férfi ideálja?

Figyelt kérdés
2015. febr. 21. 19:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nekem meg simán nem jön be az ilyesmi. Én kevésbé tudományos oldalról közelítem meg a dolgot. :) Ez nem olyan életvitel, amivel nagyon együtt tudnék élni.


Ez olyan, mint amikor egy férfi azt mondja, hogy neki kifejezetten a szőke, vékony lányok tetszenek. Hiába siránkozik akkor egy ducibb barna, ez tény...

(Kivéve persze, hogy konkrét esetben simán előfordulhat, hogy valaki beleszeret olyanba, aki nem olyan, mint az ideálja.)

2015. febr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A sima fehérjepor?
2015. febr. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Bármilyen fehérje. Nem csak a por, de csirkemellből nehéz akkora mennyiséget benyomni. Igazából az ajánlott napi fehérjebevitel 1g/testtömegkg. Egy fehérjeporozó testépítő képes akár 4 g/ttkg fehérjét is bevinni.
2015. febr. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!