Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Mi a mai kor férfi...

Lányok! Mi a mai kor férfi ideálja?

Figyelt kérdés
2015. febr. 21. 19:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%
Intelligens, őszinte és macis :)
2015. febr. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Okos, kedves, figyelmes, és úgy néz ki mint Johnny Depp.
2015. febr. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tudom elmondani, hogy nekem mi az ideálom. Általánosítani felesleges, mert szerencsére nem vagyunk egyformák. :)


Nekem belsőre:

- intelligens

- jó humorú (de megfelelő pillanatban komoly, és nem "bunkó" humorú)

- vannak karriercéljai, törekvő (ez alatt nem azt kell érteni, hogy milliomos, csak ne legyen lusta, meg "minden mindegy"-típus)

- szeret engem és a családomat is


Külsőre (értelemszerűen ez jóval kevésbé fontos):

- vékony testalkatú, de a vékonyságon belül sportos (Nem kigyúrt, nem kockás hasú, hanem simán csak nem löttyedt. Nem kell kondiba járnia, fehérjeport ennie, meg hasonlók. Sőt...)

- Kicsit hosszabb, "csibészesebb", de ápolt haja van, amit olyan "szélfújta" módon hord. Az nagyon tetszik :)


Kb. ennyi. Tényleg komolyan mondom, a külső semmiképpen sem elsődleges, csak a kérdésre leírtam a zsánerem. Gondolom mindenkinek van, ami nem jelenti azt, hogy mással szóba sem állnék.


29/N

2015. febr. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és ha mondjuk (a legkevésbé fontos) stílus is érdekel:


Nagyon szeretem a hanyag elegáns öltözködést: pl. farmer (nem fenék alatt lógó, alsógatyát mutató, nem is kilukasztgatott) és ing/egyszerű póló öltönyfelső szabású kabátkával. (Csak szabásra gondolok, nem arra, hogy tényleg öltönyben kell járni).

Szeretem egy magas, vékony férfin a hosszú, ballonkabátot, szövetből. Olyan Mulder-ügynökös stílusban. :)

De semmi baj az oda illő alkalmakkor hordott sportcipő, farmer és sportos pulóver kombóval sem.


Amit kifejezetten nem szeretek viszont: amikor, mint ahogy feljebb említettem, a földön lóg a gatya, kinn van az alsónadrág, szaggatott ruhák, emo-s meg hasonló irányzatokhoz tartozó kellékek. Nagyon nem szeretem a fültágítót, de az általam leírt "álomférfi" eleve nem is akarna olyasmit szerintem.

Nem szeretem az extrém frizurákat, amikbe bele van vágva valami minta, vagy fél oldalt kopasz, fél oldalt meg hosszú... De a simán rövidebb hajjal semmi bajom. Egyeseknek a kopaszság is tök jól áll.


Az arcszőrzet nem az esetem, de néha-néha a borosta aranyos. :)


29/N

2015. febr. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Az első válaszolót leszámítva én vagyok álmaitok férfija, lányok. :-D De tényleg. Azért jó volt végre olyat olvasni, beleértve az első válaszolót is, akinek a macis srácok tetszenek, hogy valakinek a normális férfiak jönnek be, normális öltözködéssel, és nem a kopasz, kigyúrt csirketápon élő gyúrós marhák, meg rózsaszín pólóban rohangáló páwák.
2015. febr. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Miért az a normális, ami te vagy? Aki edz, az is lehet normális.
2015. febr. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát nekem olyan tényleg, mint amit leírtam elég részletesen, ez nem csak kitaláció. :)

Ha én "beleszeretek" egy sztárba, azok is mindig ilyen fizimiskájúak, nem pedig a "szupersztár"-típusok.


29/N

2015. febr. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

"Miért az a normális, ami te vagy? Aki edz, az is lehet normális."


Attól függ, mit jelent az edz. A fehérjezabáló, magukat tükörben nézegető, felfújt gyökerek marhára nem tartoznak a normális kategóriába. És a testük is csak egy fehérjével túlpumpált illúzió. Ha valaki táplálékkiegészítő nélkül, normális fehérjebevitel mellett képes izmos testet felépíteni, annak viszont gratulálok.

2015. febr. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mi bajod a fehérjeporral?
2015. febr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Most marhára nincs kedvem itt belgyógyászati vitába keveredni valakivel, aki szedi, de röviden és tömören hosszú távon kinyírja a veséidet, ráadásul az emésztőszervrendszernek sem tesz jót. A vese részéről nyugodtan megkérdezhetsz bármilyen nephrológus szakorvost, MIND egyet fog velem érteni, és orvosi egyetemi előadásokon külön kiemelik, az ártalmasságát. Én is beszéltem már olyan sráccal, akinek a fehérje tette be a veséknek a kaput. A dialízis pedig nem kellemes dolog. A vesetranszplantáció sem az.
2015. febr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!