Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon érdekes kérdéssel...

Nagyon érdekes kérdéssel fordulok hozzátok! Ne sajnáld a betűt! (? )

Figyelt kérdés

Ki hogyan szórakozik?? Hogyan töltődik fel?? Hogyan adja ki magából a heti stresszt hétvégén???


És miért választja ezt???


Kösssz a válaszokat előre is!



2015. jan. 26. 10:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ki hogyan szórakozik??

én főleg gépen játszok, de van amikor beülünk haverokkal valahova és beszélgetünk...

barátnőmmel séta, filmezés, játék...

a munka is sokszor szórakozás, tanulni is szoktam szórakozásként :)



Hogyan töltődik fel??

én reggel felkelek és általában jól indul a nap, néha fáradtan, de gyorsan elmúlik (hétköznap 3-5 órát alszok, de általában 3)


Hogyan adja ki magából a heti stresszt hétvégén???

nem stresszelek, nálam inkább évi szinten mérhető a stressz...ami másnál akár 1 óra alatt az nálam több hónap alatt gyűlik össze...mert egyszerűen nem stresszelek!



21F

2015. jan. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Futok. Meg bulizunk. :)
2015. jan. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Legjobban Budapest tud kikapcsolni. Nem ott élek, hanem egy közeli kisebb városban. Budapestre járok suliba, szóval napi szinten bejárok, de az nem ugyanaz, mint mikor saját szórakozásomra megyek be. A legjobb az, ha estére megbeszélünk valami programot a barátokkal, én pedig bemegyek pár órával korábban, és járkálok, figyelem az embereket, szívom magamba a várost. Tudom, hogy sokan utálják, de számomra maga a paradicsom. Ilyenkor szeretek egyedül beülni egy kávéra vagy egy sörre, lehetőleg olyan helyre, ahol még nem jártam. Vagy ha jó idő van, akkor a szabad ég alatt csinálni ezeket. Mindig van nálam ilyenkor jegyzetfüzet és toll, amúgy nem vagyok egy művész típus, de ilyenkor sokszor rám jön az írhatnék, vagy ha hallok, látok valami vicceset, azt felírom. Meg van nálam könyv, keresztrejtvény, nagyon jól el szoktam lenni. Mondjuk ezeket a lézengéseket csak úgy szeretem csinálni, hogy utána tényleg találkozom valakikkel este, mert azért pát óra után megunom a csendes megfigyelő szerepet. A barátaimmal általában kocsmázni szoktunk, van egy pár bevett helyünk. Szerintem egy jó sörözésnél és beszélgetésnél nincs jobb. Holnap is ilyen napom lesz, már alig várom.

Egyedül leginkább olvasással tudok feltöltődni, a legalkalmasabbak erre a célra számomra a krimik. Egy jó krimi, egy ágy, és több nem is kell.

2015. jan. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A kutyámmal szoktam bolondozni, ami az egyetlen szórakozási lehetőségem és egyben az egyetlen kapcsolatom is a külvilággal. Legtöbbször festéssel, futással, túrázással, edzéssel vezetem le stresszt.

Azért ezeket választottam, mert mivel nincs senkim így egyedül kell megbirkóznom a dolgokkal és mivel ezeket szeretem csinálni.

2015. jan. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én betolom a seggemet a gép elé és játszok rajta. Vagy felkelek hajnali 4-kor nézni valami jó műsort. Személy szerint a vicceseket szeretem. A viccek megnyugtatnak. Erre jó egy komédia műsor, amik szoktak menni, vagy valami beteges hülyeség, mint pl.: egy felnőtteknek szóló rajzfilm. Na azok nagyon betegek....
2015. jan. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

11-es: Hogyan lehet 3 óra alvással élni?? Utána nem vagy kialvatlan?



Aki szívesen elmenne bulizni, de nincs kivel, írjon nyugodtan üzit nekem. Imádok bulizni, új embereket megismerni :)

2015. jan. 27. 14:08
 17/17 anonim válasza:
annak a valószínűsége hogy a kutya réten megy át , közepes krumpli
2015. jan. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!