Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudhatom meg a családi...

Hogy tudhatom meg a családi nevét? Többi lent

Figyelt kérdés

Összeismerkedtem egy számomra fontos emberkével,de a családi nevét nem jegyeztem csak az utónevét,ő meg sajnos nem akar velem többé találkozni.Fontos lenne számomra a családi neve kideritése.

Tudom hol dolgozik,hány éves,kinézete stb.Milyen trükhöz folyamodjak hogy a munkahelyi ügyeletestől megkapjam a családi nevét??Valami ilyesmire gondoltam:felhivom,bemutatkozok hamis névvel aztán kérném X Y-et(az engem érdekelt személy) hogy a kocsimba maradt értéktárgyát elhoztam,talán visszakérdez az ügyeletes a nevére,igy lenne esélyem megtudni a családi nevét.Máas ötletek,Előre is köszönöm a válaszaitok.


2015. jan. 24. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Írj nekik, a cégnek e-mailt, hogy adják meg a mail címét. Abban benne lesz a neve.
2015. jan. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem nagyon merek írni,nem szeretném ha a keresett személy kideritene keresem a munkahelyén.Szerinted csak ugy egyszerűen a cég kiadja az e-mail cimét???
2015. jan. 24. 14:56
 3/4 anonim ***** válasza:

A cég egész biztos nem adja meg az email-címet.


Ha meg csak a keresztnevét tudod,akkor telefonban sem valószínü, hogy tudnák, kiröl van szó, mert nem valószínü, hoyg csak egyetlen embernek ez a neve ott.


Ha meg az illetönem akar veled találkozni, akkor eleve fölösleges keresni.

2015. jan. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én is arra tippelek,a cég nem ad ki semmilyen infot világhálon keresztül.Talán több esélyem van ha rájuk csörgök,mondok valami hasonlo családinevet aztán az ügyeletes talán oda böki az igazi nevét az iletőnek,tehát tudom hány éves,magasságát,szemüveghordozó,

Egy személyes beszélgetés szeretnék tőle elérni,ha a családi nevét megtudnám,azzal be is érném a célom.

2015. jan. 24. 15:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!