Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sztetek is szanalmas a csaj?

Sztetek is szanalmas a csaj?

Figyelt kérdés
ha kap vmit pl egy uj laptopot akk azt kiteszi snapre meg most is franc se kerte de lefotozta nekem magat az uj cuccaiban es elkuldte meg felrakta az ajandekcsomagjait is snapre....nem mondanam h baratok vagyunk. Sztem nagyon gaz en is kaptam szep uj ruhakat meg se vagok fel veluk.15l
2014. dec. 25. 00:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Hat csak orul neki/menozk vele. Ha en kapnek valami jot en is megmutogatnam embereknek persze csak szolidan nem nagy kepuen. Szanalmasnak nem szanalmas szerintem csak kicsit idegesito. De hat ez ellen nem tehetunk.
2014. dec. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Dícsérd meg. Neked semmibe sem kerül, neki meg jól fog esni.
2014. dec. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
31%
trendi. dícsérd megh
2014. dec. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1.lépés küld el a snap nevét nekem 2.lépés old fel a telefont 3.lépés indítsd el a spanchat-et 4.lépés töröld a barátok közül
2014. dec. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!