Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám a megértéseimet...

Hogyan tudnám a megértéseimet úgy hasznositani, hogy az nekem is jó legyen? (Részletesebben kifejtem)

Figyelt kérdés
A megértéseim szinte mindig bejönnek.Mindenféle vicc nélkül ! Megpróbálom leírni de tudom,hogy ez így nehéz...Volt egy olyan megértésem gyerekkoromban hogy a nővérem titokban bejár a szobámba.Egyik alkalomkor amikor elmentem otthonról az ágyam alá tettem egy magnót,és felvételre kapcsoltam.Amikor hazaértem elővettem és elindítottam.Úgy volt ahogyan éreztem.Alig mentem el otthonról.Nagyiból.5perc múlva hallatszott a kazettán az ajtó nyitás.Ki is kapcsoltam a magnót ezután.Nem akartam hallani hogy.a.nővérem kutat a szobámban.Még egy példát leírók.A szomszédunkban lakik egy fiatal lány.(Falun lakom) Éreztem,hogy ha kimegyek az udvarra falevelett összehuzni akkor ő meglát az ablakból és kifog jönni,és nézni fog engem.Így is történt.Kimentem letettem a telefonomat videó felvételre kapcsolva.És amikor már éreztem hogy egyfolytában néz,és ez már zavar akkor hirtelen odanéztem,és valóban engem nézett.Zavarában gyorsan.köszönt és a telefonját néztem.örügyként.Aztán.éreztem.hogy újra engem néz,de.ekkor már nem néztem.oda csak a széröl felvettem a telefonomat,és vissza néztem a felvételt.Minden úgy volt ahogyan előrre megéreztem...De nem tudom hogyan használjam ezeket a megérzéseimet úgy hogy ne legyen számomra ez kellemetlen.Ebben szeretném kérni a segítségeteket ! Köszönöm szépen !
2014. dec. 18. 11:23
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek a helyesírási hibákért ! Ma is történt egy ilyen megértésemnek a beigazolódása és már már zavarba hoz hogy beigazolódik amit megértek.
2014. dec. 18. 11:29
 2/6 anonim ***** válasza:
Te egy igazi sentinel vagy. Ferenc pápa vagy Obama testőrségében a helyed!
2014. dec. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezt sem tudtam szépen leírni. :( Tehát megérzés a helyes szó ! Éreztem egy srácról hogy nem jó szándékú,vissza igazoltam a facebookon.Kb 2 hete.Ma beigazolódott a megérzésem !.Sértő hozzászólást írt a.borító képemhez és letiltott.És én már a legelején éreztem hogy gonosz ember de mégis megadtam neki az esélyt...
2014. dec. 18. 11:34
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló ! Bárcsak ilyen vicces lenne de sajnos valóban így van ! Most például érzem,hogy a nővérem,és a két fia hétvégén átjönnek hozzánk,és érzem ha meglátják a gyerekek azt a laptopot amit alkalmi vételként megvettem,akkor sóvárogni fognak utánna...És sehogyan sem jó ! Ha eladom nekik elrontják ! Ha nem adom el megharagszanak ! Így el kell dugnom és a régi számítógépemet elővenni.Néha már tehet ez nekem,és utálom hogy igazam van ! Már most látom hogy egy ismerősömet elhagyja a párja,és hiába szólnék neki hogy figyelj.Én látom hogy a párod már nem szeret.Nem mondhatom el neki mert megharagszik.Így kénytelen vagyok azt a két hetet végig nézni úgy mintha nem tudnám,hogy mi fog történni...Elszomorít ez hogy bárkinek is beszélek erről az vagy nem hisz nekem,vagy ha amit elmondok és beigazolódik akkor utánna megromlik a barátság mert nem akarja tudni a jövőjét....
2014. dec. 18. 12:04
 5/6 anonim válasza:

Biztosra érzed belül, hogy valami megfog történni is be is jön? Legjobb dolog a világon, mert fel tudsz rá készülni, nem fog meglepetés érni, előre meghozhatod a döntésedet.

Barátnőddel pedig legyél őszinte, hidd el ha igazi a barátság akkor nem lesz belőle gond. Azért persze csak finoman.

2014. dec. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a.válaszát.Igen amit megérzek az megtörténik.Igaza van a felkészülés az előnye.Viszont nekem nincsen barátnőm.Van egy lány aki kedves,és észrevettem,hogy egy lány ráhajtott a lány párjára.A lány nem veszi észre de én igen,hogy a srác már azzal a lánnyal találkozgat.Idő kérdése csak a szakításuk,és ezt én érzem,hogy a.srác azt fogja mondani a lánynak hogy vége ! Egyébként nekem az első perctől nem szimpatikus a lány barátja.Ugyanis ez a lány hívő lány,de a srác nem !
2014. dec. 18. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!