Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megbocsájtható, ha tizenévesen...

Megbocsájtható, ha tizenévesen és a húszas éveim legelején egy idióta voltam?

Figyelt kérdés

Szerintem elviselhetetlen voltam, flegma, bunkó, sekélyes és hülye.

Ha visszagondolok rá, nem tudom elhinni, hogy az én voltam.

Vajon a családom és az ismerőseim, hogy gondolnak erre? Elítélnek miatta? Vagy az évek alatt képes ez a feledés homályába merülni?



2014. dec. 14. 08:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze, megbocsájtható. Minden tini egy kicsit lökött, aztán megjön az esze a többségnek. És nyugi, nem ítélnek el miatta.
2014. dec. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%
szerintem minden tini ilyen. Az Én gyerekem is, de tudom, hogy majd egyszer felnő, és majd akkor másmilyen lesz. Nyugi :)
2014. dec. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nézőpont kérdése... Részemről nem megbocsátható, mert az ilyen magadfajta ember egyetlen élvezete az, ha a másik embert megalázhatja és átgázolhat rajta, és sajnos sok magadfajtával találkoztam. Ráadásul nem hiszek abban, hogy az ilyen ember meg tud változni. Az, hogy fiatal valaki nem mentség semmire!
2014. dec. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!