Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elegem van az "életből", ez...

Elegem van az "életből", ez egyre csak rosszabb lesz, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elegem van az "életből", az állandó szenvedésből, de meghalni nem merek :(

22/f


2014. nov. 14. 07:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
valtoztass. csak rajtad mulik.
2014. nov. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

sajnos nem rajtam múlik :( hiába változtatok, akkor se lesz jobb, a népirtó "vezetők" akkor is nyomorban és létminimum alatt tartanak, kilátástalan ez az egész "élet"

undorító, hogy mi lett ebből a világból és még undorítóbb, hogy mi lesz... :(


sosem volt egyetlen igaz barátom és barátnőm sem és talán már nem is lesz :(

menekülni szeretnék ebből az eltorzult világból :(

2014. nov. 14. 07:52
 3/15 anonim ***** válasza:
De rajtad múlik.Nem szabad belesüppedni az önsajnálatba,22 évesen még előtted az élet.
2014. nov. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

már a legalsó szintet is elveszik:

[link]


szennyezett a levegő, az ivóvíz, az étel!!! mind tele van vegyszerekkel, nehézfémekkel és ez ellen semmit se tehetünk :(

2014. nov. 14. 08:04
 5/15 anonim ***** válasza:

"a népirtó "vezetők" akkor is nyomorban és létminimum alatt tartanak, kilátástalan ez az egész "élet"

undorító, hogy mi lett ebből a világból és még undorítóbb, hogy mi lesz... :( "


Ezzel csak takargatod saját magad. A "népirtó "vezetők"" nem pont téged pécéztek ki. Viszont ezzel a hozzáállással csak hárítod a felelősséget. "Minden a vezetők miatt van, én nem tehetek semmiről, nem tudok előre lépni mert...".

Ez nem így van. Elsősorban Te és csak TE vagy felelős az életedért. Fiatal vagy. Tanulj, keress munkát. Senki sem mondta, hogy az élet nehéz, és igen, egyre nehezebb lesz. De akár mennyire nehéz is meg kell állnunk a saját lábunkon. Egy tökéletes vezető és egy utópisztikus társadalom sem repíti az ember szájába a sült galambot. Lehet mást hibáztatni de azzal nem mész előre.

Keress célokat, és kicsi lépésekkel haladj azok felé. Mindenkinek nehéz, de küzdeni kell. A barátnő, barátok, család sokat segíthet. De be panaszkodj nekik. ("Aki mindig panaszkodik az könnyen elveszi a barátait." <-- így tapasztaltam én is)

2014. nov. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem teljes mértékben igaza van a kérdezőnek. :/
2014. nov. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Engem nem tartanak nyomorban a nepirto vezetok, sot kiejezetten jol elek, van csaladom, egeszsegesek vagyunk, a tobbit meg lexarom.
2014. nov. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#7: neked ez egészség: minden percben belélegzed a sok mérgező anyagot amit a légkörbe permeteznek(chemtrail -> vírusok, nehézfémek, alumínium(idegrendszer-roncsoló hatású)) + ez előbb-utóbb leszáll a talajra onnan beépül a növényekbe, talajba, vizekbe...


#5: tudom, hogy nem csak engem érint, hanem az emberiség kb 90%-át :(

2014. nov. 14. 09:59
 9/15 anonim ***** válasza:
Adj be valami kérvényt, hogy operáljanak nővé, merthogy te nem vagy férfi, az százas! Bár talán ez sértő lenne a nőkre is.
2014. nov. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Chemtrail?`


LOL baxki.


Johogy xarul erzed magad, ha minden ilyen baromsagot elhiszel.


Most figyelj, ingyen segitek rajtad: NINCS Chemtrail.

2014. nov. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!