Látszik egy lányon, ha épp menstruál? Vagy érezni valahogy? És ha nem, akkor miért érzem mégis úgy, hogy olyankor mindenki engem néz?
Itt most persze nem barátnőkre, közeli ismerősökre, családtagokra gondolok, akinek amúgy is mondom, vagy észreveszi, hogy kicsit más vagyok éppen. Hanem teljesen random ismeretlen emberekre.
Valamiért az a (vélhetően hamis) érzésem, hogy mindenki engem néz, ha menstruálok. A metrón, az utcán, az egyetemen, mindenhol. Leginkább fiúktól érzem olyankor, hogy megbámulnak, de úgy általában is mintha mindenki engem nézne, ha épp megvan. Pedig sosem áztam át, nincsenek kellemetlen emlékeim a témában, tudom, hogy normál esetben senki nem láthatja, hogy mi van a bugyimban, legalábbis nem a BKV-n :-D Mégis, mintha az egész Világ engem nézne olyankor. Ez az érzésem már hét éve :-/
Anya, de még a 16 éves húgom szerint is hülyeség, sőt a józanabbik énem szerint is, mégis ezt érzem.
Miért?
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!